Mart Sürprizi:TurkishWIN Genç Kadın Kariyer Zirvesi

  GKKZ-Facebook-Cover

    Mart ayı sürprizimiz TurkishWIN'dendi!

  "O yaparsa ben de yaparım" sloganıyla yola çıkan TurkishWIN, Türkiye'deki ilk ve tek kadın odaklı bu kariyer etkinliğinde iş dünyasından birçok önemli ismi, iş hayatına atılmaya hazırlanan 1000'den fazla üniversiteli genç kadını, kadın yeteneklere yatırım yapan şirketler ve iş hayatında kız kardeşlik için ben de varım diyen çalışan kadınlar ile buluşturuyor.

  Biz de sizleri bu etkinlik ile buluşturmak istedik ve TurkishWIN ile bu sene 1 Mart'ta Lütfi Kırdar Kongre Merkezi'nde gerçekleşecek olan Genç Kadın Kariyer Zirvesi için 30 şanslı BinYaprak üyesinin seçileceği bir hediye bilet çekilişi yaptık. Bu ilham dolu günde 40'tan fazla konuşmacı, 30'dan fazla şirket ve 2000'den fazla katılımcı ile buluşma şansını yakalayan üyelerimize şimdiden güzel dileklerimizi iletiriz. 

  Şunu belirtmemiz gerekir ki Genç Kadın Kariyer Zirvesi sadece konuşmalarla geçen kariyer etkinliklerinden birçok noktada ayrılıyor; burada kızkardeşlik gücü ile kurduğunuz networkler ömür boyu sürebilir, çok daha sağlam arkadaşlıklar kurabilirsiniz, ilham alırken sizde bir başkasına ilham olabilirsiniz ve en önemlisi de bu etkinliğin bitiminde artık kariyer yolunuzda yalnız yürümediğinizi görebilirsiniz. Etkinlik dahilindeki workshoplarına da uğramadan geçmemenizi şiddetle tavsiye ederiz çünkü sizinle muhtemelen aynı yollardan geçip bugün farklı birçok sektöründe başında olan rol modellerimiz deneyimlerini paylaşmak için sizi bekliyor olacak!

  Sizsiz hep bir eksiğiz.. Siz de bu ilham dolu günde bize katılmak isterseniz bilet linki burada: 

  http://turkishw.in/kadinlarzirveye

   

  Yorum

  Zaten Hesabınız Varsa Buradan Oturum Açın
  Henüz bir yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun

  BinYaprak; iş hayatına atılmaya hazırlanan farklı coğrafyalardaki üniversiteli kadınla, çalışan kadının ilham, tecrübe ve iş fırsatlarını paylaştıkları, çalışan kadının dijital kız kardeşlik çemberi.

  © 2024 BinYaprak. Tüm Hakları Saklıdır.
  Bir TurkishWIN girişimidir.