Merve Aktepe | Sırt Çantanı Tak ve Uzak Diyarlara, Kendi Hikayene Doğru Yola Çık!

  Hukuk Fakültesi öğrencisi Merve Aktepe'nin hayatı Habitat ve Paramı Yönetebiliyorum ailesi ile tanışmasıyla birlikte değişti.

  Merve, bugün kendi imkanları ile dünyayı geziyor, farklı coğrafyaları görmek için hayaller kuruyor. Merve'nin anılarını dinleyin, belki sizde çantanızı takar ve kendi yolculuğunuza çıkarsınız.
  Merve Aktepe, Osmaniye'de ailenin ilk çocuğu olarak dünyaya geldi. Şu anda Gaziantep Üniversitesi Hukuk Fakültesinde okuyor. Üniversitede sivil toplumla tanıştı ve birçok dernekte gönüllülük yaptı. Gençlik çalışanı olan Merve Habitat Derneğinde finansal okuryazarlık üzerine eğitmenlik yapmakta ve yanı sıra mültecilerle çalışmalar yürütmekte. Yeni yerler görmek ve seyahat etmek hayatının büyük kısmını kaplıyor ve boş zamanlarında kamp yapmayı, dans etmeyi seviyor. Hayal etmenin ve başarmanın vazgeçilmez olduğuna inanarak yaşamını sürdürüyor.

   

  Yorum

  Zaten Hesabınız Varsa Buradan Oturum Açın
  Henüz bir yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun

  TurkishWIN, Türkiye ile bağı olan dünya vatandaşı tüm kadınların birbirlerine ilham ve güç verdikleri fark yaratan bir kizkardeslik networkudur. Avrupa, Amerika ve Türkiye'de faliyette olan TurkishWIN’in misyonu, benzer dünya görüşüne sahip, öğrenmeye açık kadınların içten paylaşımlarına ve birbirlerine fırsat yaratmalarına olanak tanımaktır. BinYaprak bir TurkishWIN girişimidir.

  © 2024 BinYaprak. Tüm Hakları Saklıdır.
  Bir TurkishWIN girişimidir.