SIKÇA SORULAN SORULAR

  Kariyer alanında daha fazla kadının yer almasına katkı sağla, harekete geç! 

  Tanıtım toplantılarımızı kaçırma.

  Sorular
  Konular

  Programa Nasıl Katılabilirim?

   Mentorluk için: Kurumsal Katılım

   Million Women Mentors Turkey sayfasındaki  “Kurumsal Katkı ve Katılım Formu”nu (corporate pledge) doldurarak programa katılabilirsiniz.

  Programda mentor olarak yer alabilmek, kurumsal katılımla mümkündür; bireysel mentor başvurusu kabul edilmemektedir. Katılan kurumlar, kendi mentor gruplarıyla Milyon Kadına Mentor programına dahil olurlar.

  Bunun için öncelikle kurumlar “Kurumsal Katkı ve Katılım Formu” doldurarak başvuru yaparlar. Başvuruları onaylandıktan sonra kurumdan katılım sağlamak isteyen mentor adayları başvurularını yapabilirler.

  Detaylı açıklamayı aşağıda görebilirsiniz:

  1. Kurumun Başvurusu

  Milyon Kadına Mentor hareketi kapsamında, STEM alanında 15-25 yaş arası genç kadınlara yönelik tüm mentorluk çalışmalarını görünür kılmayı ve 10 yılda 1.000.000 mentorluk bağlantısı hedefine dahil etmeyi önemsiyoruz.

  Bu kapsamda Milyon Kadına Mentor hareketine;

  Kendi Kurum İçi Mentorluk Programınız ile veya,

  BinYaprak sistemini kullanarak katılabilirsiniz.

  Her iki seçenekte de, programa dahil olmak için en az on (10) mentor ile katılım sağlamanız gerekmektedir.

  Programa kurumsal katılım başvurusu yapmak için, Million Women Mentors Turkey sayfasındaki Kurumsal Katkı ve Katılım Formu'nu (Corporate Pledge) doldurmanızı rica ediyoruz. 

  Kurumsal katılım seçenekleri ve Kurumsal Katılım ve Katkı Formunu (Corporate Pledge Form) nasıl doldurmanız gerektiği ile ilgili detaylı bilgi için: Milyon Kadına Mentor Kurumsal Katılım Notu


  2. Mentorların Başvurusu

  Kurumunuzun katılımı onaylandıktan sonra mentorlara yapılacak iç iletişim sonrasında; mentorlar programa başvuru yapabilirler.

  Eğer kurum içi yürütülen bir program ise, başvurular ve sonrasındaki süreç yine kurum içinde yürütülür; yalnızca dönem sonunda, kurumun en başta ilettiği mentorluk hedefi ile ilgili karşılıklı paylaşım yapılır.

  Eğer BinYaprak üzerinden katılım sağlanıyorsa, mentor adayları BinYaprak üzerinden başvuru yapabilirler. Başvuru formunu doldururken kurumlarının ismini listeden seçmeleri gerekmektedir. Başvuru için link

   
  Mentilik için: Bireysel Katılım 

  Programda Menti olarak yer alabilmek için sitemizden “Menti Olmak İstiyorum” butonunu seçerek ilerleyebilirsiniz. 

  Buradaki formu doldurduktan sonra sizinle e-mail üzerinden iletişimde olacağız ve gerekli bilgilendirmelere bu şekilde ulaşacaksınız.

  Eğer BinYaprak üzerinden katılım sağlanıyorsa, mentor adayları BinYaprak üzerinden başvuru yapabilirler. Başvuru formunu doldururken kurumlarının ismini listeden seçmeleri gerekmektedir. Başvuru için link

  #7
  © 2024 BinYaprak. Tüm Hakları Saklıdır.
  Bir TurkishWIN girişimidir.