Networking, Mentorluk ve Koçluk

  Yeni yıla ne kaldı? 2021 hayal ve hedeflerine giden yolda nasıl destekler alacaksın? #Networking, #koçluk ve #mentorluk bu yolun neresinde?
  Networking guruları ve fikir liderlerimiz sevgili Ertuğrul Belen ve Melek Pulatkonak ile bu yayın kaçmaz. Sorularınla gel ve kapanıştaki "tanış-danış" kaynaşmasını kaçırma!

  Bizim aklımızdaki sorular:
  - Hiçbir yere kıpırdayamıyorum. Karşımdakinin gözüne bakmadan network etmem çok zor. Nasıl ilerlerim?
  - Kimseyle tanışamıyorum ki- mentoru nasıl bulurum?
  - Mentorluk ve koçluk arasındaki farkı bilmiyorum. Gerçekten fark nedir?

  -----------------------

  Ertuğrul Belen, sonuç odaklı işbirliklerini geliştirmek ve iş dünyası başta olmak üzere bireylerin hedeflerine yönelik güven odaklı çevre stratejilerini tasarlama vizyonuyla Business Networking Akademi'yi kurdu. Networking'i Tanışma, Tanıştırma ve Tanınma™ Sanatı olarak tanımlayan Ertuğrul Belen, birçok BIST 100 kurumuna ve 50 binin üzerinde girişimci ve profesyonele Türkiye'de bir 'ilk' olan Speed Networking™ hızlı tanışma seanslarını yaptırdı ve patentli Networking eğitimleri verdi. Networking eğitimleri, Speed Networking™ uygulamaları ve CEO Networking Programı'nın yanı sıra araştırmalarını düzenli yayınlayan Ertuğrul Belen, Çok Satanlara girmeyi başaran “Networking, Tanışma, Tanıştırma ve Tanınma Sanatı” ve “Girişimciliğin Altın Kuralları" kitaplarının yazarıdır.

  ---------
  BinYaprak; çalışan ve üretmek isteyen kadının tecrübelerini paylaştığı ve birbirine fırsat yarattığı bir kız kardeşlik ağı. Hedef; öğrenciden emekliye, kadından erkeğe, bireyden kuruma kadar tüm paydaşlarla kadının içindeki iş hayatı potansiyelini keşfetmesi ve bu yolculukta yalnız olmadığını bilmesini sağlamak

  © 2022 BinYaprak. Tüm Hakları Saklıdır.
  Bir TurkishWIN girişimidir.