Videolar

  Doğru Kariyer Seçiminde Kendini Tanımanın Önemi - BinYaprak İş Arama Çemberleri (Yeliz Bahadır)

  BinYaprak İş Arama Kız Kardeşlik Çemberlerinde Kız kardeşliğin Gücü!
  Binyaprak İş arama Çemberleri‘nin bu haftaki etkinliğinde Management Centre Türkiye Danışman ve Eğitmeni Yeliz Bahadır ile kariyer seçimlerimizi yaparken kendimizi tanımanın önemi üzerine keyifli bir sohbet gerçekleştirdik.
  #milyonkadınamentor #stem #iştekızkardeşlik #wol #woltürkiye #işararkenyalnızdeğilsin

  -----------------------
  Türkiye içinde ve dışında çeşitli sektörlerde İnsan Kaynakları / Öğrenme & Gelişim Yönetimi alanında kurumsal deneyim kazanmış olan Yeliz, halen Management Center Türkiye'de danışman, eğitmen ve koç olarak çalışmaktadır.

  Uzmanlık ve ilgi alanı, öz farkındalık ve liderlik gelişimi, daha spesifik olarak İnsan Algısı ve Davranışı, Duygusal Zeka, Duygusal Çeviklik ve Dayanıklılıktır. Kendine (ve diğerlerine) liderlik etmenin ancak kişinin benliği derinlemesine anlaması durumunda mümkün olduğuna inanan Yeliz, Akredite bir koç olarak, takımların yanı sıra bireylerle de çalışıyor.

  Psikoloji konusunda tutkulu ve varoluşçu felsefenin büyük bir hayranı. “Varoluşçu bir düşünür” olarak bilinmeyi seviyor çünkü zamanını varoluşçu perspektiften insan meseleleri üzerine düşünmeye, okumaya, yazmaya ayırıyor.

  BinYaprak; çalışan ve üretmek isteyen kadının tecrübelerini paylaştığı ve birbirine fırsat yarattığı bir kız kardeşlik ağı. Hedef; öğrenciden emekliye, kadından erkeğe, bireyden kuruma kadar tüm paydaşlarla kadının içindeki iş hayatı potansiyelini keşfetmesi ve bu yolculukta yalnız olmadığını bilmesini sağlamak. Detaylı bilgi: www.binyaprak.com

  Aynı Kategoriden Yazılar

  Lütfen modül ayarlarından bir kategori seçin.
  © 2023 BinYaprak. Tüm Hakları Saklıdır.
  Bir TurkishWIN girişimidir.