Annem Yapar

  Annem Yapar

  #annemyapar diyorsan, hikayesini BinYaprak’a anlat, annenin Anneler Günü’nü hep birlikte kutlayalım.

  Çalışan annelerin yetiştirdiği çocuklar, annelerinin hikayeleri ile ilham verecek.

   Facebook’ta #annemyapar hashtagiyle, çalışan annelerinin anılarını, birlikte çekilen fotoğrafları ile paylaşan kadın, erkek tüm katılımcılardan en çok beğeni alan 5 anneye sürpriz hediyeler var. “O yaparsa ben de yaparım” sloganıyla yola çıkan BinYaprak, Anneler Günü’ne özel bir yarışma başlatıyor. Çalışan annelerin çocukları, annelerinin anılarını facebook üzerinden #annemyapar ve #BinYaprak etiketleriyle paylaşarak yarışmaya katılabilecekler.

  Kampanyaya katılacaklar, 4 Mayıs 2016 saat 20:00’a kadar annelerinin ilham veren hikayelerini kendi hesaplarından #annemyapar ve #BinYaprak etiketleriyle paylaşabilecek. Yarışma sonunda en çok beğeni alan anının kahramanı olan anne için 8 Mayıs Anneler Günü’nde BinYaprak tarafından bir kutlama videosu yayınlanacak. Kutlama videosu, aynı zamanda BinYaprak’ın internet sitesinde ve BinYaprak sosyal medya hesaplarında #annemyapar hashtagiyle yayınlanacak. 

  En çok beğenilen ilk 5 hikaye ise sürpriz ödüller kazanacak. Kazananlar 8 Mayıs Pazar günü https://www.facebook.com/binyaprak/ hesabından ve BinYaprak.com’dan duyurulacak.

  Anneler Günü #annemyapar Dijital Etkinliği

  Kampanya kurgusu

  Katılımcılar ilan edilen tarih olan 25 Nisan 2016 ve kampanya bitiş tarihi olan 4 Mayıs 2016 saat 20:00 aralığında, kendi sosyal medya hesaplarını kullanarak #annemyapar ve #binyaprak hashtaglerini kullanarak yarışmaya katılım gösterebilecek. İstenen koşullara uygun olarak annesinin çalışma hayatı ve ev hayatı dengesine ilişkin anısını paylaşan ve Facebook’ta en fazla beğeni alan bir kişi, annesine özel hazırlanmış Anneler Günü kutlama videosunun 08 Mayıs 2016 tarihinde BinYaprak sosyal medya hesaplarında yayınlanmasını sağlayacak. Ayrıca en fazla beğeni alan ilk 5’e çeşitli hediyeler verilecektir. Tüm kriterleri yerine getiren ve eşit puan sahibi olan yarışmacılar olması durumunda BinYaprak jürisi oylama ile kazanan kişiyi belirleyecektir. 

  Anneler Günü Kampanya Katılım Kuralları:

   4 Mayıs 2016 tarihinde saat 20:00’da bitecek olan kampanya, www.binyaprak.com sayfasında gerçekleşecektir. 

  1)      Kampanyaya www.facebook.com/binyaprak takipçileri katılabilmektedir.

  2)      Kampanya, www.facebook.com/binyaprak beğen, annenin ev-iş dengesine ilişkin bir hikayesini fotoğrafınızla birlikte  #annemyapar ve #binyaprak etiketlerini kullanarak paylaş adımlarını kapsamaktadır.

  3)      Belirlenen tarihler arasında en çok like alan Facebook paylaşımları arasında ilk 5’e hediyeler verilecek. 1. olan hikayenin sahibi olan anne için Anneler Günü’nü kutlayan bir video çekilecek ve BinYaprak sosyal medya hesaplarından paylaşılacak.

  4)      Katılımcı yarışmaya katılarak yarışma koşullarına uymayı peşinen kabul ve taahhüt eder.

  5)      Katılımcı, yarışmaya katılmakla BinYaprak tarafından hikayenin paylaşılmasına rıza göstermiş sayılır.

  6)      Yarışmaya katılım ücretsizdir.

  7)      Yarışmaya katılım için herhangi bir ürün ya da hizmet satın alma zorunluluğu yoktur. 

  8)      Yarışmacılar, paylaştıkları bilgilerin kendilerine ait olduğunu peşinen kabul etmiş sayılırlar. Bir başka şahsa veya markaya ait bilgilerin kullanıcı tarafından gönderilmesinden, yarışmaya katılmasından, BinYaprak sorumlu tutulamaz.

  9)      BinYaprak katılımcının yasalara aykırı olarak kullanımını tespit ederse veya yetkili mercilerce bu konuda bir tespit veya inceleme talebi gelirse, katılımcı ile ilgili bilgileri yetkili makamlara bildirmek hakkına sahiptir.

  10)  BinYaprak, kampanya boyunca yarışma sonuçlarını olumsuz yönde etkileyecek şekilde bilgisayar teknolojilerini kullanarak hile yapıldığını ya da haksız yollardan beğeni oluşturulduğunu tespit etmesi durumunda, ilgili yarışmacının o güne kadarki bütün yarışma verilerini, hiçbir uyarı yapmaksızın iptal etme hakkını saklı tutar.

  11)  BinYaprak herhangi bir zamanda kampanya koşullarını tek taraflı olarak değiştirme ve gerekçe belirtmeksizin iptal etme, durdurma ve sona erdirme hak ve yetkisini saklı tutar. Kampanyaya ilişkin değişiklikler  www.binyaprak.com’da duyurulacaktır.

  12)  Bu kampanya başka bir kampanya ile birleştirilemez.

  13)  Kampanyaya BinYaprak ekibi katılım gösterebilir fakat hediye kazanamaz.

  14)  Katılımcıların kampanyaya katılmak için yapacakları başvurularla ilgili her türlü ortamdaki iletişim sorunlarının getirdiği aksaklıklardan, BinYaprak hiçbir şekilde sorumlu değildir. Kampanyanın yürütülmesini etkileyecek derecede meydana gelebilecek her türlü donanım ve yazılım problemlerinden, bilgisayar bozukluklarından, telefon, kablo, uydu, ulaşım ağı, elektronik, kablosuz ya da internet bağlantılarında İnternet Servis Sağlayıcı kaynaklı meydana gelebilecek her türlü hata, kısıtlama, tahrif olmuş, bozulmuş veya hatalı data gönderilerinden, elektronik posta, sms gönderme hatalarından, kayıp, gecikmiş, tutulmuş e-postalardan, web sayfasına veya internet erişimindeki aksaklıklardan, yarışmanın gidişatını etkileyecek şekilde; ancak bunlarla sınırlı olmamak kaydıyla, gerek insan gerek insan dışı kaynaklı tahrif, bilgisayar korsanlığı, hırsızlık, virüs, böcek kaynaklı müdahalelerden dolayı ortaya çıkacak zararlardan, yarışmada kullanılacak herhangi bir elektronik posta adresinin zarar görmesi, ortadan kalkması veya ulaşılamaması nedeni ile kampanya uygulamasının zarar görmesinden, BinYaprak hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz. BinYaprak katılımcıların kendileri veya başkalarının bilgisayarını kullanmaları sırasında veya web sayfasının kullanımından dolayı maruz kalabilecekleri zararlardan ötürü hiçbir şekilde sorumluluk üstlenmeyecektir.

  15)  Yarışmacıların BinYaprak’ın belirlediği kriterlere uygun paylaşım yapmaları zorunludur.

  16)  Katılımcılar kampanyaya yalnızca kendileri adına ve annelerine ait anıları ile katılabilirler. Başkası adına katılım yapılamaz.

  17)  Kazanılan hediye değiştirilemez, nakde dönüştürülemez, ikame ürün istenemez.

  18)  Kazanan kişiler 8 Mayıs 2016 Pazar günü  www.binyaprak.com, Facebook, Twitter, Instagram ve Google + hesapları üzerinden açıklanacaktır.

  19)  Kampanyaya katılan herkes yukarıda belirtilen kampanya şartlarını kabul etmiş sayılır. 

  Ödül

  1) Facebook’ta en fazla beğeni alan bir kişi, annesine özel hazırlanmış Anneler Günü kutlama videosunun 08 Mayıs 2016 tarihinde BinYaprak sosyal medya hesaplarında yayınlanmasını sağlayacak.

  2) 1. gelen hikayeyi paylaşan kişi ile 5 Mayıs 2016 tarihinde irtibat kurulacak ve videonun içeriği için (annesinin adı, anısına ait kısa bir videoda sözlü anlatımı gibi...) katılımı istenecektir.

  3) Kampanyaya katılan ve paylaşımı en çok beğeni alan ilk 5 kişiye farklı markalardan hediyeler verilecektir. Kişilerle Facebook üzerinden irtibata geçilecek ve annesinin isim, adres bilgileri istenecek, hediyeler adrese teslim edilecektir. 

  Didem Gürcüoğlu Tekay ile Hedef Haritalama 2
  Yurtdışında Master Artık Hayal Değil
   

  Yorum

  Zaten Hesabınız Varsa Buradan Oturum Açın
  Henüz bir yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun
  © 2023 BinYaprak. Tüm Hakları Saklıdır.
  Bir TurkishWIN girişimidir.