Öne Çıkarılmış

  BinYaprak ilham veren hikayeleri ile Yenibiriş‘te

  Binyaprak_Instagram

  ​ Dijital İşte Kız Kardeşlik Platformu BinYaprak, yenilikçi insan kaynakları platformu Yenibiriş ile yeni bir işbirliği gerçekleştirdi.

  Dijital İşte Kız Kardeşlik Platformu BinYaprak, yenilikçi insan kaynakları platformu Yenibiriş ile yeni bir işbirliği gerçekleştirdi. Bu işbirliği kapsamında BinYaprak, Yenibiriş'in blog sitesinde "İlham Veren Kadınlar", Teknoloji ve Kadın", "İşte Eşitlik" başlıkları altında video yayınlarını ve bilgilendirici yazıları ve ilham veren gerçek hayat hikayelerini Yenibiriş takipçileriyle de paylaşacak.

  BinYaprak ve Yenibiriş'in gerçekleştirdiği işbirliği kapsamında, Yenibiriş'in www.isyasami.yenibiris.com adresindeki iş ve kariyer bloğunda BinYaprak'a ait bir tab/kategori altında çeşitli başlıklar yer alacak. Alt kategorilerde BinYaprak, "İlham Veren Kadınlar", "Teknoloji ve Kadın" ve "İşte Eşitlik" başlıkları altında yayın yaparak Yenibiriş takipçileriyle buluşacak. Başlıklar altında BinYaprak'ın videoları ve videolar hakkında ilham verici keyifli yazılar ve yaşanmış öyküler olacak. Yazılar aynı zamanda www.yenibiris.com'da alt bölümde de yer alacak.

  Kadın istihdamına destek

  BinYaprak Kurucusu Melek Pulatkonak, Yenibiriş ile gerçekleştirdikleri işbirliğinden mutluluk duyduklarını belirterek, üniversiteden başlayarak kadını iş hayatında destekleyen, birbirine ilham ve güç vermesini, deneyimlerini aktarmasını sağlayan dijital kız kardeşlik platformu BinYaprak'ın, güncel yayınlarıyla Yenibiriş takipçileriyle de bulaşacağını kaydetti. Türkiye'de kadın istihdamını artırmanın en öncelikli hedefleri olduğunu söyleyen Pulatkonak, Yenibiriş'in inovatif yaklaşımı ve dijital vizyonuyla çok daha güçlü bir sinerji yaratmayı amaçladıklarını vurguladı.

  Milyonlarca kadına ulaşacak

  Yenibiriş Ürün ve Teknoloji Koordinatörü Eren Çamlıkaya, dünyada istihdam sektöründe yaşanan gelişmelere paralel olarak yeniden yapılandıklarını, bu konuda inovatif ürünler geliştirmenin yanı sıra iş çevreleri ve adaylarla gelişmeleri ve trendleri paylaştıklarını belirtti. BinYaprak'ın kadın istihdamına yönelik kapsamlı çalışmalar gerçekleştirdiğini ifade eden Çamlıkaya, başarılı bir dijital platform olan BinYaprak'ın, Yenibiriş'in blog sitesi üzerinden kanal açarak milyonlarca kadına ulaşmasını sağlayacaklarını kaydetti.

  BinYaprak – BinYaprak; iş hayatına atılmaya hazırlanan farklı coğrafyalardaki üniversiteli kadınla, çalışan kadının ilham, tecrübe ve iş fırsatlarını paylaştıkları dijital işte kız kardeşlik networkü. BinYaprak, www.binyaprak.com adresindeki servisi ve sosyal medya hesaplarıyla üye ve takipçilerine ilham verirken, yine dijital platformlarda eğitim ve etkinlikler düzenlemektedir.

  Yenibiriş – Türkiye'de online insan kaynakları hizmetlerinin öncülerinden olan Yenibiriş, Ekim 2000 tarihinde faaliyete geçti. Yenibiriş, büyük ölçekli ve çok uluslu şirketlerden KOBİ'lere ve startup'lara kadar farklı sektörlerden 180.000'i aşkın kurumsal firmaya internet bazlı seçme ve değerleme hizmeti sunmaktadır. Yenibiriş'in özgeçmiş bankasında 20 milyonu aşkın özgeçmiş bulunmaktadır. İşveren ve iş arayan arasında interaktif bir platform oluşturan Yenibiriş, geniş ilan portföyü, güncel haberleri, yenilikçi ürünleri ve projeleriyle insan kaynakları sektörünün nabzını tutmaktadır. 

  İK’yı Etkileyen Güncel Trendler Yazı Dizisi: Bölüm...
  BinYaprak buluşmasında bir yemek mucidinin Youtube...
   

  Yorum

  Zaten Hesabınız Varsa Buradan Oturum Açın
  Henüz bir yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun
  BinYaprak; iş hayatına atılmaya hazırlanan farklı coğrafyalardaki üniversiteli kadınla, çalışan kadı...
  © 2023 BinYaprak. Tüm Hakları Saklıdır.
  Bir TurkishWIN girişimidir.