Öne Çıkarılmış

  Ertuğrul Belen İmzalı Networking Kitabını Sen Kazan!

  ertugrul-belen-cover_20170705-083707_1

   5-10 Temmuz 2017 tarihleri arasında binyaprak.com üzerinden yarışmaya katıl, Ertuğrul Belen imzalı "Networking" kitabını kazan. Detaylar bu yazıda!

  Ertuğrul Belen imzalı Networking: Tanışma, Tanıştırma ve Tanınma Sanatı kitabı yarışması BinYaprak tarafından, BinYaprak'ın web sitesi üzerinde düzenlenmektedir. Yarışmaya, 5 Temmuz 2017 (saat 12:00) – 10 Temmuz 2017 (saat 00:00) tarihleri arasında katılım gösterilebilmektedir.

  Yarışmanın konusu

  www.binyaprak.com üyeleri ya da www.binyaprak.com sitesi üzerinden üzerinden üyeliklerini yeni gerçekleştiren kullanıcılar, davet et linki üzerinden arkadaşlarını üye yaparak yarışmaya katılım gösterecektir.

  Yarışmanın ödülü

  Yarışma şartlarına uygun katılım gösteren ve www.binyaprak.com sitesine en çok arkadaşını üye yapan katılımcı Ertuğrul Belen imzalı Networking: Tanışma, Tanıştırma ve Tanınma Sanatı kitabını kazanacaktır. Kazanan 12.07.2017 tarihinde www.binyaprak.com sitesinde duyurulacaktır.

  Yarışma katılım kuralları

  1. Katılımcılar, yarışmaya 5 – 10 Temmuz 2017 tarihleri arasında www.binyaprak.com üzerinden ücretsiz olarak katılabilirler. 

  2. Yarışmaya katılım gösterebilmek için BinYaprak sitesine üye olmak gerekmektedir. 

  3. Arkadaş sayısının geçerli olabilmesi için https://binyaprak.com/ag/arkadaslar/davet-et linkinin kullanılması gerekmektedir. 

  4. Davet Et linki üzerinden arkadaş davet eden tüm kullanıcılar yarışmaya katılmış olur ve kayıt altına alınır. Bu yarışma tüm BinYaprak kullanıcılarına açıktır. 

  5. Farklı adlar altında katılım yapmak, sahte hesaplar ile katılım yapmak ve/veya yarışmalar için özel oluşturulan profillerden katılım yapmak yasaktır. 

  6. BinYaprak gerçekliğinden şüphelendiği hesapları yarışmadan eleme hakkını saklı tutar. 

  7. Kazanılan ödül devredilemez, değiştirilemez ve nakit karşılığı talep edilemez. Yarışma toplamında bir kişi bir kere ödül kazanabilir, birden fazla kazanamaz.

  8. Kazanan 12.07.2017 tarihinde www.binyaprak.com sitesinde ilan edilecektir. 

  9. Ödül kazanan kullanıcıya BinYaprak kullanıcı bilgilerinden, telefon veya e-mail adresinden iletişime geçilerek ulaşılacaktır, kişisel ve adres bilgileri teyidi yapılacaktır. 

  10. BinYaprak, yarışma ödüllerini, tarihini, yarışma kapsamını, yarışma kurgu ve yapısını önceden haber vermeksizin değiştirme hakkını saklı tutar.

  STEM - FeTeMM Eğitimi Anlayışım
  Nasıl Staj Bulabilirim?
   

  Yorum

  Zaten Hesabınız Varsa Buradan Oturum Açın
  Henüz bir yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun
  © 2023 BinYaprak. Tüm Hakları Saklıdır.
  Bir TurkishWIN girişimidir.