İlham Dolu Etkinlik: Webrazzi Summit 2017

  webrazzi-1

  ​Dijitalleşmeyi, startupları, girişimciliği ustalarından dinlemek için Webrazzi Summit 2017'ye konuk olduk. İlham dolu etkinlik nasıl geçti merak ediyorsan okumaya devam et!

  Webrazzi Summit nedir?

  Öncelikle, Webrazzi nedir ve Webrazzi Summit neyi amaçlıyor? Webrazzi, Arda Kutsal'ın kurduğu, sosyal medya ve dijital pazarlama konusunda geniş yelpazeye sahip, Türkiye ve dünyadaki gelişmeleri inceleyerek analiz eden, Türkiye'nin lider bloğudur. E-ticaret; mobil, dijital, finansal servisler ve girişimcilik gibi alanlarda düzenlediği tek günlük tematik konferanslara ek olarak, yılda bir kez Webrazzi Summit adında bir konferansı düzenlemekte ve birçok yerli ve yabancı konuğa ev sahibi olmaktadır. Bu sene bizler de çok güzel bir gün geçirerek Webrazzi Summit etkinliğini deneyimlemiş olduk.

  CampusWIN ailesinin muhteşem Webrazzi günü

  Geçtiğimiz hafta sonu BinYaprak bizlere bir sürpriz yaptı ve en çok arkadaşını BinYaprak'a üye yapan 20 kişiye Webrazzi Summit etkinliği bileti hediye etti. Bizlere bu şansı verip harika bir sürpriz yapan BinYaprak'a sonsuz teşekkürlerimi iletiyorum.

  Peki Webrazzi Summit'de bizim gözümüzden neler oldu? Açılış konuşması ardından başlayan söyleşilerde; günümüzde dijitalleşme, big data, cloud sistemleri, teknolojik gelişmeler hakimdi. Her oturum 20 dakika olurken, ardından gün içerisinde iki farklı salonda, farklı ilgi alanlarına göre söyleşiler devam etti. İsteyenler workshoplara katıldı. Söyleşilere farklı şirket ve startuplardan yerli ve yabancı kişiler konuşmacı olarak katıldı. Bizlere şirketler ve startuplar hakkında bilgi sağlarken, içerisinde bulunduğumuz işler ve ilgi alanlarımızın dijital boyutu hakkında da her konuda tüyolar verdiler.

  Konuları genelleyecek olursak, bol bol girişimcilik ekosistemi, Big Data, teknoloji, dijital çağ, küresel dünya ve ekonomi hakkında eşsiz bilgiler edindik. Bu sırada network ağımızı genişleterek birçok şirket ve startuplarda yer alan kişilerden iş pozisyonları ve kurumları hakkında bilgiler edindik. Etkinliğin sonlarına doğru birçok startupa yer verildi, birçok yeni startup ve işleri hakkında bilgiler edinerek ilham aldık. Etkinliğin fuaye alanındaki stantlarda hem bilgi edinme fırsatı yakaladık, hem de BinYaprak sürpriz bilet kazananları ile eğlenerek telefonlarımızı fotoğraflarla doldurduk. Bizlere bu güzel etkinliğe ulaşmamızı sağlayarak harika bir gün yaşatan, ilham kanallarımızı genişleten, asıl ilham kaynağımız BinYaprak'a bir kez daha sonsuz teşekkürler!

  Takip Etmen Gereken Sosyal Girişimciler
  BinYaprak Eşitmişiz Röportaj Serisi: Fatih'e Sordu...
   

  Yorum

  Zaten Hesabınız Varsa Buradan Oturum Açın
  Henüz bir yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun
  © 2023 BinYaprak. Tüm Hakları Saklıdır.
  Bir TurkishWIN girişimidir.