Milyon Kadına Mentor Programı Menti Mentor Deneyimi: Dilek Karaca Bali & Beyza Berfin Kumaş

  sdfgh

  Milyon Kadına Mentor Programı mentorlarından İstanbul Blockchain Women Derneği üyesi Dilek Karaca Bali'nin ve mentisi Beyza Berfin Kumaş'ın deneyimlerini öğrenmek için bu yazıyı okuyabilirsin.

  Mentorumuz Dilek Karaca Bali: 

  İstanbul Blockchain Women Derneği üyesi olarak Milyon Kadına Mentor Projesinde üniversite öğrencisi genç bir arkadaşıma mentorlük yapmaktan mutluluk duyuyorum. Görüşmelerimizde mentimin hedeflerini ve bu hedeflere nasıl ulaşacağını konuşuyoruz, bakış açısını genişletecek nitelikli sohbetlerimiz oluyor iş hayatındaki ve yöneticilikteki ilham alabileceği tecrübelerimi paylaşıyorum. Karşılıklı bilgi ve fikir alısverişi yapıyoruz, karşılıklı öğreniyor ve gelişiyoruz. Milyon Kadına Mentor Projesi Yöneticilerine ve İstanbul Blockchain Women Derneğine bu fırsatı verdikleri için çok teşekkür ederim. STEM alanında öğrenim gören ve çalışan genç kadın arkadaşlarımızı mentimiz olmaya davet ediyorum. 


  Mentimiz Beyza Berfin Kumaş: 

  Dilek Hanım ilk görüşmemizden bu yana beni son derece rahat hissettiren, hikayesiyle bana ilham olan ve bu şekilde kendi hikayemi yaratabilmem için bana yollar sunan, dikkatle dinleyen, yararlı dokunuşlarla görüşümü genişleten, bana yardımcı olacak fırsatları ilk elden haber veren, son derece güçlü, sevgi dolu ve profesyonel bir mentor. Benim istek ve ihtiyaçlarımı bilen, analiz eden ve bana evrilterek çözümler sunan profesyonel bir koç. Dilek Hanım'ın gerek akademik kariyeri gerek hayat deneyimleri sayesinde son derece faydalı görüşmeler yapıyor ve bolca fikir paylaşımlarında bulunuyoruz. Gelecek görüşmelerimizden de çokça umutluyum. Farklı alanlarda olup bolca ortak paydada buluşabiliyoruz.


  Milyon Kadına Mentor Programı Nedir?

  Milyon Kadına Mentor Programı, STEM (Bilim, Teknoloji, Mühendislik ve Matematik) alanlarında üniversitede okuyan ya da çalışan genç kadınları (15-25 yaş) ve sektör liderlerini dijital bir platform üzerinden bir araya getirmeyi amaçlayan bir mentorluk programıdır. STEMconnector'in global deneyimini ve TurkishWIN'in geniş mentor ve menti ağını dijital platformu BinYaprak ile buluşturan program, kurucu destekçileri olan Azelis Türkiye, Beba Vakfı, Logo Yazılım, PepsiCo Türkiye, Petrol Ofisi ve teknoloji destekçisi Turkcell'in katkılarıyla gerçekleşmektedir.


  Milyon Kadına Mentor Programına Kurum Olarak Nasıl Katılabilirsiniz? 

  Kurumların ilk adımda katkı ve katılım formunu Milyon Kadına Mentor global sitesi üzerinden ve bu linkten iletmeleri, BinYaprak aktivasyon adımları sonrasında mentorlarını sitemize profillerini doldurmaları için yönlendirmeleri gerekmektedir.


  Milyon Kadına Mentor Programına Menti/Mentor Olarak Nasıl Katılabilirsiniz? 

  Milyon Kadına Mentorluk programı kapsamında BinYaprak 1:1 mentorluk programına menti veya mentor olarak katılmak istiyorsanız ilgili formumuzu doldurmalısınız.

  Menti katılım formumuz

  Mentor katılım formumuz

  Milyon Kadına Mentor Programı Menti Mentor Deneyim...
  Milyon Kadına Mentor Programı Menti Deneyimi: Elan...
   

  Yorum

  Zaten Hesabınız Varsa Buradan Oturum Açın
  Henüz bir yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun
  © 2023 BinYaprak. Tüm Hakları Saklıdır.
  Bir TurkishWIN girişimidir.