Şubat Sürprizi:Google #IamRemarkable Atölyesi

  Album-group-foto

  Şubat ayı sürprizimiz Google Türkiye'dendi! 

  Şanslı katılımcılarımız, kendi sosyal medya hesabımız üzerinden yapılan çekiliş ile belirlendi. Sadece BinYaprak üyelerine özel olan bu atölyenin hikayesinden bahsedecek olursak; bu atölye başlangıçta sadece Google çalışanlarına sunulurken, zaman içinde Google'ın yakın müşterilerinden, iş yaptığı ajanslardan, üniversitelerden ve çeşitli yerlerden talep almaya başlıyor. #IamRemarkable'ın bugün geldiği nokta ise 90 dakika boyunca kadınların kendi başarıları hakkındaki farkındalıklarını geliştirdikleri bir atölye olmasıdır. Bu atölye sonucu aldığımız geri bildirimler olağanüstü olmuştur. Aralık 2019 itibariyle #IamRemarkable Atölyesi 4000'den fazla eğitimci aracılığıyla 99+ ülkede 85.000 katılımcıya ulaşmıştır. 

  "Merhaba Cemile ben, bugün bu saatte bu eğitimi aldığım için çok mutluyum. Bana farkındalık kattı. Hepimize farkındalık kattı. Bir nevi grup terapisi gibi bir şey oldu ve çok güzel oldu. Çok mutluyum. Çok teşekkür ederim."

  6 Şubat 2020

  ​ 6 Şubat'ta Google Türkiye ev sahipliğinde gerçekleştirdiğimiz #IamRemarkable atölyesinde birbirinden ilham verici ve duygu yüklü hikayeler dinledik. Dinlerken de yaşadık o anları çünkü şirketler, sektörler farklı olsa da o anlar aslında hepimizin, çoğu çalışan kadının ortak anlarıydı. Katılımcılarımızın hepsi böyle ortak duyguların yaşandığı bir atölyeden çıkarken birbirlerinden aldıkları ilhamla beraber çok daha güçlü, çok daha kendilerinden emin bir şekilde çıktılar. #IamRemakable Atölyesi'ne gelen şanslı katılımcılarımızın hepsine gelip bize ilham oldukları için çok teşekkür ederiz.

  "Herkese merhaba, ben Gökçe, eski CampusWIN liderlerindenim. Uzun zamandır böyle güzel bir etkinliğe katılamıyordum. Yoğun bir iş hayatından sonra, arada durup bir nefes almam gerektiğini hissettim ve bugün buradayım. İyi ki gelmişim, çok fazla ilham aldım ve çok keyifliydi."

  6 Şubat 2020
  Zamanın Ötesindeki Dehâ: Leonardo Da Vinci (2)
  Üniversitede Mutlaka Yapılması Gereken 6 Şey
   

  Yorum

  Zaten Hesabınız Varsa Buradan Oturum Açın
  Henüz bir yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun

  BinYaprak; iş hayatına atılmaya hazırlanan farklı coğrafyalardaki üniversiteli kadınla, çalışan kadının ilham, tecrübe ve iş fırsatlarını paylaştıkları, çalışan kadının dijital kız kardeşlik çemberi.

  © 2023 BinYaprak. Tüm Hakları Saklıdır.
  Bir TurkishWIN girişimidir.