Öne Çıkarılmış

  TurkishWIN 2. Genç Kadın Kariyer Günü’nde Relansmanımızı Gerçekleştirdik

  TurkishWIN 2. Genç Kadın Kariyer Günü’nde Relansmanımızı Gerçekleştirdik

  1500 öğrencinin katıldığı Türkiye’nin ilk ve tek kadın odaklı kariyer etkinliği TurkishWIN 2. Genç Kadın Kariyer Günü'nde yeni servislerimizi tanıttık!

  Türkiye’nin ilk ve tek kadın odaklı kariyer etkinliği TurkishWIN 2. Genç Kadın Kariyer Günü 5 Mart 2016 Cumartesi günü 125 üniversiteden yaklaşık 1500 öğrencinin katılımı ile Yeditepe Üniversitesi’nde gerçekleştirildi.

  BinYaprak relansmanının gerçekleştirildiği ve yeni servislerimizin tanıtıldığı etkinlikte Alarko Holding Yönetim Kurulu üyesi Leyla Alaton, Young and Rubicom Ajans Başkanı Arzu Ünal, Haber Spikeri Jülide Ateş gibi alanında uzman kadın ve erkekler başarı hikayelerini anlattı. Etkinlik açılışında konuşan İstek Vakfı ve Yeditepe Üniversitesi'nin kurucusu Bedrettin Dalan “Kız evladını okutmayan her baba çocuk katilidir” diyerek konferansa güçlü bir başlangıç yaptı. Alarko Holding Yönetim Kurulu üyesi Leyla Alatonsa kadınların birbirini ezerek, kıskançlıkla kavga ederek iş hayatında varolma, yükselme günleriningeride kaldığına vurgu yaptı, salondaki tüm katılımcı genç kadınlara “ben yaptıysam, siz de yapabilirsiniz” dedi. Ayrıca Leyla Alaton'un desteği ve Yeditepe Üniversitesi'nin katkıları ile 5 Mart - 15 Nisan tarihleri arasında binyaprak.com'u en aktif kullanan 1 öğrenciye Yeditepe Üniversitesi'nde master bursu verileceği duyuruldu.

  125 üniversite, 19 konuşmacı, 1500 genç kadın davetli kırk şehirden gelen 1500 öğrenciyi 19 konuşmacıyla buluşturan etkinliğe katılımcı ve destek veren şirketler: Yeditepe Üniversitesi, Accenture, AKampüs, AnadoluJet, Aydın Doğan Vakfı, BinYaprak, Chromas, Borusan Holding, Bluechip, Doğuş Otomotiv, Gitti Gidiyor,Girişimcilik Vakfı, Hürriyet Kampüs, İltek İletişim ve Tanıtım, Idecon, Ices, İpekyol, LAV, MCT, Medianova, Mbsays, Microsoft, Migros, Nikkei Mutlu Dergi, Pernigotti, Solvoyo, Stajım.net, Teknolojik Anneler, Toksöz Grup, Umur Kırtasiye, UPS, Vodafone,Visionteractive, Yeni Bir İş idi.

  Yaprak Metin'le Hedeflerimizi Belirledik
  İnternet Sitemiz Yenilendi!
   

  Yorum

  Zaten Hesabınız Varsa Buradan Oturum Açın
  Henüz bir yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun

  BinYaprak; iş hayatına atılmaya hazırlanan farklı coğrafyalardaki üniversiteli kadınla, çalışan kadının ilham, tecrübe ve iş fırsatlarını paylaştıkları, çalışan kadının dijital kız kardeşlik çemberi.

  © 2023 BinYaprak. Tüm Hakları Saklıdır.
  Bir TurkishWIN girişimidir.