Dijital Medya Kariyeriniz için Udemy'den Ücretsiz 5 Farklı Ders

  Dijital Medya Kariyeriniz için Udemy'den Ücretsiz 5 Farklı Ders

  Dijital medya alanında kendinizi geliştirmek istiyorsanız ya da dijital  kariyer yapmak istiyor Udemy'nin Ücretsiz Dijital Pazarlama içerikli kurslarına göz atmalısınız!

  1-Temel Dijital Pazarlama Eğitimi/Dijital Medya Kursu 

  Dijital pazarlama dünyasının merdivenlerini çıkmaya başlamak isteyenler için temel oluşturacak bir eğitim işte burada! Bu ücretsiz online eğitimin hızlandırılmış ders programıyla siz de dijital pazarlama dünyasına hızlı bir giriş yapabilirsiniz! Kendi online işinizi düzenlemek için ya da dijital pazarlama uzamanı olmak isteyenler için güzel bir başlangıç eğitimi!

  ...

  Ücretsiz Dijital Pazarlama Eğitimi - Temel Dijital Pazarlama Eğitimi / Dijital Medya Kursu | Udemy

  Online Pazarlamanın genel hatlarını göreceksiniz. İnternet Girişimciliği ve Dijital Pazarlama Uzmanlığına adım atacaksın - Ücretsiz Kurs

  2- Yeni Başlayanlar İçin Dijital Pazarlama-2019

  Gelişen teknoloji dünyasına markanızla ayak uydurmak istiyorsanız dijital pazarlama bilmek şart! Büyük şirketler ne kadar yatırım yaparsa yapsın her marka bütçesine de uygun dijital pazarlama stratejileri de mevcut! Bu teknikleri öğrenip markanızı geliştirmek için bu ücretsiz dijital pazarlama eğitimine göz atmalısınız!
  ...

  Ücretsiz Dijital Pazarlama Eğitimi - Yeni Başlayanlar İçin Dijital Pazarlama - 2019 | Udemy

  Bu eğitimde SEO, Wordpress, Google&Facebook&Instagram reklamları gibi dijital pazarlamanın temellerini öğreneceksiniz. - Ücretsiz Kurs

  3- SMstudy Digital Marketing Associate Certification Course

  Satış ve pazarlama için dijital pazarlama kursunu bir de İngilizceden öğrenmek isteyenler için de Udemy'nin ücretsiz eğitimi mevcut! 3.500'den fazla şirkette dünya çapında 400.000'den fazla öğrenciye eğitim veren küresel bir sertifikasyon kursudur bu! Satış ve pazarlama kavramlarını pratik, süreç odaklı bir yaklaşımla açıklar. Ders, müşterilerle etkileşim kurmak için internete bağlı elektronik cihazları kullanan tüm pazarlama faaliyetlerini içerir.
  ...

  Free Digital Marketing Tutorial - SMstudy® Digital Marketing Associate certification Course | Udemy

  Overview of Digital Marketing. Get free 'SMstudy® Certified Digital Marketing Associate' Certification with this course. - Free Course

  4- Digital Marketing Fundamentals with Live Project

  Bu ders dijital Pazarlama kavramlarını tanıtır. Bu iş hedefleri ile uyum içinde dijital pazarlama stratejileri oluşturmak için biçimleri, uygulamalı deneyim ve çalışma sayfaları sağlar. Bir pazarlamacı iş için en karlı olacağını hangi kanal karar böylece dijital pazarlama kanalları tam bir bilgi verir.
  ...

  Free Digital Marketing Tutorial - Digital Marketing Fundamentals with Live Projects | Udemy

  Jump Start Your Career Growth & Earning Potential. Learn Digital Marketing from Global Experts. - Free Course

  5- Online Digital Social Media Marketing&Sales Free Training

  Bu ücretsiz online eğitimde online pazarlama temel ilkelerini, hedef kitlenizi belirlemeyi, markanızı dijitalleştirmeyi, pazarlama kampanyalarının nasıl çalıştığını öğreneceksiniz. Bunun yanı sıra uluslararası pazarlama sektörüne özel terimleri ve stratejileri de eğitime dahil eden bu kursla kendinizi oldukça geliştirebilirsiniz!
  ...

  Free Digital Marketing Tutorial - Online Digital Social Media Marketing & Sales Free Training | Udemy

  Learn how to market and sell online by understanding the buyer journey and how you can use that to master marketing. - Free Course
   

  Yorum

  Zaten Hesabınız Varsa Buradan Oturum Açın
  Henüz bir yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun

  BinYaprak; iş hayatına atılmaya hazırlanan farklı coğrafyalardaki üniversiteli kadınla, çalışan kadının ilham, tecrübe ve iş fırsatlarını paylaştıkları, çalışan kadının dijital kız kardeşlik çemberi.

  © 2024 BinYaprak. Tüm Hakları Saklıdır.
  Bir TurkishWIN girişimidir.