Ücretsiz Eğitim Platformları: SoloLearn

  Günümüz dünyasının en merak edilen dünyası kodlama dünyasıdır. Eğer siz de kodlama öğrenirken eğlenmek isterseniz size yepyeni bir program önerisi sunalım: SoloLearn! 

  5 Popüler Siber Güvenlik Sertifikası

  Popüler siber güvenlik sertifikalarını sizler için derledik. Security+, SSCP, CEH, OSCP ve CCSP nedir? Sınav süresi, konu ve gereklilikleri nelerdir? Sorularınıza cevap bulmak istiyorsanız bu yazıyı kaçırmayın, keyifli okumalar!

  Ücretsiz Eğitim Platformları: Global AI Hub

  Yapay zekanın büyüleyici dünyasına dalmaya hazır mısınız? O zaman birlikte Global AI Hub'ı tanıyalım.

  Ücretsiz Eğitim Platformları: Code.org®

  Bu yazımızda, çocukların analitik düşünmelerini geliştirerek kodlama eğitimlerini etkili, ücretsiz ve dünya ile eş zamanlı bir biçimde almalarını sağlayan Code.org ® platformunu tanıtıyoruz!

  Ücretsiz Eğitim Platformları: Voscreen

  İngilizcemizi geliştirmenin birçok yolu var. Dinlemek ve anlamak için etkili bir uygulama olan Voscreen nedir bundan bahsettik. Yazıyı kaçırmamanızı tavsiye ederim. Keyifli okumalar.

  Ücretsiz Eğitim Platformları: İstanbul İşletme Enstitüsü

   Ücretsiz eğitim platformlarını tanıttığımız serinin yeni konuğu İstanbul İşletme Enstitüsü. Daha fazla bilgi almak için yazımıza!

  Ücretsiz Ve Sertifikalı Yazılıma Giriş Eğitimi CS50x (Kodluyoruz)

  Birçok sorunuzun cevabını bu videoda bulabilirsiniz. Dersler tamamen online ve ücretsiz! Üstelik CS50x Kodluyoruz herkese göre. İster hiç bilgisayar dersi almamış olun, ister kendinizi ilerletmek isteyin: Bu ders, sağlam bir algoritma temeli isteyen herkes için! Yazılıma CS50x ile başlanır!

  Ücretsiz Eğitim Platformları: Google Dijital Atölye

  Eğer kendini geliştirmeyi düşünüyorsan ve bir arayış içerisindeysen, Google Dijital Atölye'yi kesinlikle öğrenmek isteyeceksin! 

  Ücretsiz Eğitim Platformları: Future Learn

  Evinizden çıkmadan farklı alanlarda kendinizi geliştirme yolları arıyorsanız Future Learn platformunu incelediğimiz bu yazımıza göz atmalısınız! Sizleri medyadan mühendisliğe birçok farklı konuda profesyönel bir kadroyla hazırlanmış içerik ve çeşitli sertifika programları bekliyor.

  Ücretsiz Eğitim Platformları: EdX

  EdX, çeşitli alanlarda birçok farklı dersi içeren online ve ücretsiz bir eğitim platformudur. Mayıs 2012'de Harvard ve MIT önderliğinde kurulmuştur. EdX kursları, dünyanın en iyi üniversite ve şirketlerindeki en iyi eğitmenler tarafından verilir. Ücretsiz olan bu kurslar; video dersler, ev ödevleri ve ders hakkında yardımlaşabileceğiniz forumlardan oluşur. Gelin bu kurslara daha yakından bakalım! 

  Ücretsiz Eğitim Platformları: Duolingo

  Duolingo ile hem eğlenip hem dilimi geliştirmek istiyorum diyorsanız sizi yazımızdaki detaylara alalım!

  Ücretsiz Eğitim Platformları: Coursera

  Pandemi dönemi ile birlikte uzaktan eğitime geçiş hızlandı. Online eğitimlere duyulan ihtiyaç günden güne artıyor. Bu yazıda popüler eğitim kaynaklarından biri olan Coursera'yı inceliyoruz!

  Ücretsiz Eğitim Platformları: Alison

  Ücretsiz çevrim içi eğitim platformlarından Alison ile tanışın. Avantajları nelerdir? Hangi alanda kursları bulunur? Daha fazlası için yazımıza!

  Ücretsiz Eğitim Platformları: İMMİB Akademi

   İMMİB Akademi ile iş dünyasında bir adım önde olun!

  Ücretsiz Eğitim Platformları: Microsoft Learn

  Microsoft Learn nedir? Avantajları nelerdir? Ücretsiz olarak kendinizi geliştirebileceğiniz bu platformu öğrenmek için yazımıza!

  Ücretsiz Eğitim Platformları: Scratch

  Eğlenerek kodlama yapabileceğiniz bir program arıyorsanız Scratch tam size göre!

  Ücretsiz Eğitim Platformları: Stanford Online

   Stanford Online Kursları size Stanford'ın parlak öğrencileri arasında sınıfın en önünden bir sıra vadediyor! Sizler için platformun detaylarını ve imkanlarını derledik. Keyifli okumalar!

  Ücretsiz Eğitim Platformları: Turkcell Akademi

  Siz de dijital eğitimin keyfini çıkarmak ve bunu dünyaca ünlü eğitimcilerle yapmak isterseniz, sizi dijital eğitimde 'Mükemmeliyet' ödülü almış Turkcell Akademi platformuna davet edelim!

  Ücretsiz Eğitim Platformları: Bilgeİş

  Bilgeİş, çeşitli alanlarda birçok farklı dersi içeren online ve ücretsiz bir eğitim platformudur.17 Aralık 2015 tarihinde Orta Doğu Teknik Üniversitesi (ODTÜ) tarafından, Avrupa Birliği ve Türkiye Cumhuriyeti'nin desteği ile hayata geçirilmiş bir projedir. Herkese 100 adet çevrimiçi dersi ücretsiz olarak sağlayabilmek amacıyla ve şu anda Türkiye'ye 2023 adet ders oluşturma hedefiyle çalışmaya gönüllü olarak devam etmektedir. Dersler özel olarak çalışan ve işverenlerin bilgi ve iletişim teknolojileri yoluyla mesleki gelişimlerinin desteklenmesine yönelik hazırlanmış olsa da, aslında bilgeis.net öğrenme portali öğrenmek isteyen herkese, her zaman açıktır. Ücretsiz olan bu kurslar; video dersler, ev ödevleri ve derslerden oluşur. Gelin bu kurslara daha yakından bakalım! 

  Ücretsiz Eğitim Platformları: Codeasy

   C# programcısı olmak için ihtiyacınız olan şey; Codeasy!

  © 2024 BinYaprak. Tüm Hakları Saklıdır.
  Bir TurkishWIN girişimidir.