Ücretsiz Eğitim Platformları: Harvard Online

  Ücretsiz Eğitim Platformları: Harvard Online Ücretsiz Eğitim Platformları: Harvard Online

  Harvard Online kursları zengin içeriği ve kalitesiyle tüm dünyada en çok tercih edilen online eğitim platformlarından biri. Amerika'nın Ivy League'inin en eski ve köklü üniversitelerinden biri olan Harvard Üniversitesinin temeline eğitimde mükemmellik ilkesi bulunuyor. Bu kapsamda oluşturdukları tüm dünyadan herkesin erişimine açık olan bu platform, size kendinizi geliştirmek istediğiniz konuda çeşitli ve kaliteli içerikler sunuyor. Gelin Harvard Online platformunun bize sunduklarını yakından inceleyelim!

  1) Kurslar 

  Ücretli ve ücretsiz neredeyse her alanda dersler bulunmaktadır. Harvard'ın bünyesinde bulunan fakültelerden; Faculty of Arts and Sciences, Business School, Divinity School, Graduate School of Design, Graduate School of Education, Kennedy School, Law School, Medical School, Extension School ve School of Engineering and Applied Sciences bu online platforma destek vermekte ve içeriklerini oluşturmaktadır.  

  2) Specializations 

  Bir alanda uzmanlaşmak isterseniz Harvard Online size online profesyonel sertifikalı kurslar sunuyor. Önceden bilgi sahibi olduğunuz konularda belli bir alanda yoğun içerikli kurslar alıp kendinizi geliştirebilirsiniz. Örnek olarak yapay zeka, veri bilimi, hukuk, tıp gibi alanlarda zengin içerikler platformda mevcut.  

  3) Sertifikalar 

  Aldığınız kursun derslerini tamamlayıp gerekliliklerini yerine getirdiyseniz, Harvard Online'dan sertifika alabiliyorsunuz. Platformda sertifikaların büyük çoğunluğu 50-100 dolar arası bir ücretle kullanıcıya sunuluyor. Fakat ücretsiz sertifikalı kurslar da mevcut.  

  4) Online Diplomalar 

  Harvard Online diploma yerine geçen sertifika ve kurslar sunmuyor fakat Harvard Extension School'u araştırabilir, Harvard'da online okuyarak nasıl diploma alındığını öğrenebilirsiniz. 

  Sık Sorulan Sorular

  Hangi dersler sunulur? Hangi eğitimler var?

  Aklınıza gelebilecek her alanda çeşitli eğitimler mevcut. Harvard diğer online platformlardan farklı olarak güncel konular üzerine eğitimler açıyor ve bu içerikleri gündeme göre güncelliyor. Daha detaylı incelemek ve size uygun kursu keşfetmek için buradan web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

  Eğitimler hangi dilde veriliyor?

  Harvard Online eğitim dili İngilizcedir.

  Ücretli mi?

  Harvard Online'da ücretli ve ücretsiz birçok kurs bulunmakta. Erişimi ücretsiz olan kursların çoğunluğu online sertifikanızı belirli bir ücret talep ederek vermekte.

  Kimler eğitim alabilir?

  Her seviye için kurslar bulunuyor. Belirli bir yaş sınırı yok.

  Kurs süresi ne kadar?

  Her kursun süresi içeriğine ve yoğunluğuna göre birbirinden farklıdır. Kursların büyük çoğunluğu self-paced yani kendi öğrenme hızınıza göre kursu tamamlamak istediğiniz süreyi seçebiliyorsunuz.
   

  Yorum

  Zaten Hesabınız Varsa Buradan Oturum Açın
  Henüz bir yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun
  Milyon Kadına Mentor programı, CampusWIN Akademi gönüllülerinden oluşan bir çember.
  © 2023 BinYaprak. Tüm Hakları Saklıdır.
  Bir TurkishWIN girişimidir.