Ücretsiz Eğitim Platformları: Turkcell Akademi

  Ücretsiz Eğitim Programları: Turkcell Akademi Ücretsiz Eğitim Programları: Turkcell Akademi

  Siz de dijital eğitimin keyfini çıkarmak ve bunu dünyaca ünlü eğitimcilerle yapmak isterseniz, sizi dijital eğitimde 'Mükemmeliyet' ödülü almış Turkcell Akademi platformuna davet edelim!

   Turkcell Akademi'yi Yakından Tanıyalım


  Turkcell Akademi, farklı kategorilerde eğitim içeriklerinin sunulduğu dijital eğitim platformudur. Bu platform 2006 yılından beri Turkcell Grup'un kurumsal üniversitesi olan Turkcell Akademi tarafından hayata geçirilmiştir.

  Turkcell Akademi'de; pazarlama, satış, mobil uygulama geliştirme, girişimcilik, kişisel gelişim, liderlik becerileri gibi birçok farklı alanda eğitimler ve çeşitli sertifika programları bulunmaktadır. Bu eğitimler; video, sınav ve e-öğrenme aracılığıyla kullanıcılarla buluşturulmaktadır. Uygulamayı cep telefonunuzdan veya tabletinizden kullanabilmek için buradan açılan uygulama mağazalarına ulaşabilirsiniz. Ayrıca web üzerinde buradan tüm eğitim içeriklerine ulaşabilirsiniz.


  Turkcell Akademi'nin Aldığı Ödüller 

   Dünya çapında bir danışmanlık şirketi olan Brandon Hall, bilgi ve gelişim alanındaki uzmanlığını tüm Türkiye'ye açarak eğitimde fırsat eşitliğine katkı sağladığı dijital akademisi ile Turkcell Akademi'yi "Eğitimde Mükemmeliyet" kategorisinde "En İyi Genişletilmiş Kurumsal Eğitim Programı" gümüş ödülüne layık gördü.

  Turkcell Akademi, liderlik gelişim programı TEMBA ile "Yetenek Yönetimi ve İK'da Mükemmellik" kategorisinde, "En İyi Liderlik Gelişim Programı" birincilik ödülünü aldı. "Satış Antrenmanları" uygulaması ile de "Satış ve Pazarlamada Mükemmeliyet" kategorisinde "Satış Gelişim ve Performansında En İyi Program" gümüş ödülünü kazandı.


  Sık Sorulan Sorular 


  Turkcell Akademide Hangi Eğitimler Sunulmaktadır?

  Turkcell Akademi 5 ana başlıktan oluşan çeşitli kategorilere sahiptir. Bunlar;

  -Finans

  -Pazarlama

  -Sertifika Programları

  -Kişisel Gelişim

  -İngilizce'dir.

  Bu kategorilerin içeriklerine baktığımızda Teknoloji, Girişimcilik, Sınavlara Hazırlık, İnovasyon vb. gibi birçok alanda kendimizi geliştirecek eğitim bulabiliriz.

  Eğitimler Hangi Dilde Veriliyor?

  Bu platformda dünyaca ünlü eğitimcilerden 2000 den fazla video bulunmaktadır. Dolayısıyla eğitimler İngilizce ve Türkçe olarak verilmektedir. İngilizce eğitimleri Türkçe altyazı seçeneği ile izleyebilirsiniz.

  Kimler Eğitim Alabilir?

  Turkcell Akademi sitesinde bulunan eğitimler, tüm operatörlerin kullanıcılarına açıktır. Bir telefon numarası ve e-posta ile eğitim almak isteyen herkes bu siteye kolaylıkla ulaşabilir.

  Eğitimler Ücretli mi?

  Turkcell Akademi'de ücretli ve ücretsiz içerikler yer almaktadır. Eğitimlerle ilgili ücret bilgileri, Turkcell Akademi üzerindeki eğitim sayfalarında belirtilmektedir.

  Sertifika veriliyor mu?

  Evet, program sonundaki sertifikayı alabilmeniz için;

  - Program içerisindeki tüm eğitim videolarını izlemiş,

  - Final Sınavından %70 başarı oranını almış olmanız gerekmektedir.

  Tümünü tamamladıktan sonra sertifikanızı e-posta butonuna tıklayarak mail ile veya yazdır butonuna tıklayarak çıktı olarak alabilirsiniz.

  Kurs Süreleri Ne Kadar?

  Her eğitimde video sayısı ve süresi farklılık göstermektedir.

   

  Yorum

  Zaten Hesabınız Varsa Buradan Oturum Açın
  Henüz bir yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun
  Milyon Kadına Mentor programı, CampusWIN Akademi gönüllülerinden oluşan bir çember.
  © 2023 BinYaprak. Tüm Hakları Saklıdır.
  Bir TurkishWIN girişimidir.