21. Yüzyıl Yetkinlikleri (Y Kuşağının Yetkinlik Gelişimi) - Hakan Timur | BinYaprak

  Sabancı Holding İnsan Kaynakları Grup Başkanı Hakan Timur ile Sabancı Üniversitesi Kariyer ve Staj Ofisi'nin, "Y Kuşağının Yetkinlik Gelişimi ve Sosyal Medyada Kişisel Markalaşması" projesini konuşuyoruz.

  Hakan Timur;İstanbul Üniversitesi İngilizce İktisat Bölümü ve Sabancı Üniversitesi Enerji ve Teknoloji Yönetimi Master Programı mezunu olduktan sonnra, kariyerine 1997 yılında Marsa-Kraft Foods International'da başlamış ve ardından Sabancı Holding grubunda sırasıyla Gıda Grubu İnsan Kaynakları Müdürlüğü, Sabancı Holding İnsan Kaynakları Müdürlüğü, Kordsa'da Global İnsan Kaynakları Direktörlüğü, Akçansa İnsan Kaynakları Genel Müdür Yardımcılığı görevini yürütmüş, son olarak Enerjisa'da organizasyonel iklim ve kültür gelişimi, değişim yönetimi ve stratejik insan kaynakları süreçlerinin yönetiminin yanı sıra, kurumsal iletişim yönetimi ile satınalma ve iş mükemmelliği faaliyetlerini yönetmiştir. Hakan Timur, 1998-2000 yılları arasında Sabancı Holding "Talent Pool" ve 2009'da Sabancı Lider Takımı (SALT) gelişim programlarında yer almıştır. Timur, 1 Şubat 2018'den itibaren İnsan Kaynakları Grup Başkanı olarak görev yapmaktadır.

   

  Yorum

  Zaten Hesabınız Varsa Buradan Oturum Açın
  Henüz bir yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun

  BinYaprak; iş hayatına atılmaya hazırlanan farklı coğrafyalardaki üniversiteli kadınla, çalışan kadının ilham, tecrübe ve iş fırsatlarını paylaştıkları, çalışan kadının dijital kız kardeşlik çemberi.

  © 2024 BinYaprak. Tüm Hakları Saklıdır.
  Bir TurkishWIN girişimidir.