CFA SOCIETY ISTANBUL, 7. “WOMEN IN FINANCE – FİNANSTA KADIN” PANELİNİ GERÇEKLEŞTİRDİ!

  EwslfeKXIAM0ab7

  CFA Society Istanbul'un finans dünyasına yönelik hız kesmeden devam eden çalışmalarından "Women in Finance – Finansta Kadın" paneli izleyicilere ilham oldu. Genç kadın liderlerin katılımıyla gerçekleşen panele dair detaylar yazımızda. Keyifli okumalar!

  CFA Society Istanbul olarak daha iyi ve eşit bir finans dünyası yaratmak için çalışmalarımızı hız kesmeden sürdürmeye devam ediyoruz. 

  Bu sene geleneksel "Women in Finance – Finansta Kadın" panelimizin 7.sini ilk defa online olarak gerçekleştirdik. Panelist olarak genç kadın liderlerden Burcu Öztürk, MLP Care CFO, ve Derya Erdemli, CFA, Getir CSO, bizlerleydi. Panelin moderatörlüğünü Yönetim Kurulu üyemiz Alper Alkan, CFA, yaptı. Panele toplamda 87 kişi katıldı. Panelin başında kısa bir anket yapıldı. Bu ankette "2020 yılında BIST'te işlem gören şirketlerin toplam yönetim kurulu üye sayısı içinde kadın üye oranı nedir?" sorusunu doğru yanıtlayan izleyicilere hediye gönderildi. Panel, konuşmacıların kariyer yolculukları, motivasyonları ve güncel yaşam hakkında yorumlarını içeren ilham verici bir sohbet şeklinde gerçekleşti.


  CFA SOCIETY ISTANBUL

  Etkinliklerimizi sosyal medya hesaplarımızdan takip edebilirsiniz:

  www.cfasociety.org/istanbul | twitter.com/CFAIstanbulFacebook.com/CFAIstanbulInstagram.com/CFAIstanbulLinkedin.com/company/CFAIstanbul/Youtube.com/c/CFAIstanbul 

  Bu yazı Bin Yaprak misafir yazarlarından CFA Society Istanbul tarafından yazılmıştır.

   

  Yorum

  Zaten Hesabınız Varsa Buradan Oturum Açın
  Henüz bir yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun
  © 2023 BinYaprak. Tüm Hakları Saklıdır.
  Bir TurkishWIN girişimidir.