Dani Benreytan: Sohbet Robotlarının İK'da Kullanımı

  Yenilikçi Koçluk 2.0 platformu insparkus.com'un kurucu ve yönetici ortaklarından Dani Benreytan, geleneksel yüz yüze koçluk hizmetinin, oyunlaştırılmış online koçluk platformuna dönüşümünü tasarladı.

  Insparkus'un kullanıcı deneyimi tasarımı sayesinde hem koçluk hizmetini yaygınlaştırmak hem de maliyetleri %80'e varan oranlarda düşürmek mümkün oldu.

  Benreytan, halen Insparkus'un kurumsal iş geliştirme, tasarım ve yazılım geliştirme süreçlerinden sorumlu.

  Domus Akademi'den tasarım masterı bulunan Benreytan, insparkus öncesinde orta ölçekli firmalara Tasarım Yönetimi danışmanlığı vererek kurumların markalarını yeniden oluşturma, inovasyon ve tasarım etkinliklerini gelecek vizyonları ile buluşturma yönünde hizmet sağladı.

  Halen vizyoner girişimcilere ve profesyonellere tasarımcı düşünce ("Design Thinking") yöntemi ile tasarım yönetimi ve inovasyon stratejisi oluşturma ve uygulama konularında destek oluyor.

  TAG Heuer Uluslararası Tasarım Yarışması da dahil olmak üzere çeşitli tasarım ödülleri bulunan Benreytan, hizmet ve kavramsal tasarım alanlarında çalışmaktan heyecan duyuyor. 

   

  Yorum

  Zaten Hesabınız Varsa Buradan Oturum Açın
  Henüz bir yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun

  BinYaprak; iş hayatına atılmaya hazırlanan farklı coğrafyalardaki üniversiteli kadınla, çalışan kadının ilham, tecrübe ve iş fırsatlarını paylaştıkları, çalışan kadının dijital kız kardeşlik çemberi.

  © 2024 BinYaprak. Tüm Hakları Saklıdır.
  Bir TurkishWIN girişimidir.