Dilek Duman: Hayallerimizin Yolunda İlerleyelim!

  Dilek Duman, Denizbank A.Ş.'nin COO'su. Kariyerine yazılım mühendisi olarak başladı ve Intertech'e Teknik Danışman olarak katıldı. Daha sonra Bilgi Teknolojileri Grup Müdürü olarak DenizBank Finansal Hizmetler grubuna katıldı. Dilek, daha sonra 2004-2008 yılları arasında Intertech'in Genel Müdürü olarak görev yaptı.

  2009 yılından bu yana DenizBank A.Ş.'de COO olarak görev yapmaktadır. Intertech, Banka Operasyonları, Organizasyon, CRM, Hizmet Kalitesi, Krediler Proje Yönetimi ve Dijital & Kartlı Ödeme Sistemlerinden sorumludur. Dilek, lisans derecesini Boğaziçi Üniversitesi Bilgisayar Mühendisliği bölümünden aldı. 

   

  Yorum

  Zaten Hesabınız Varsa Buradan Oturum Açın
  Henüz bir yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun

  TurkishWIN, Türkiye ile bağı olan dünya vatandaşı tüm kadınların birbirlerine ilham ve güç verdikleri fark yaratan bir kizkardeslik networkudur. Avrupa, Amerika ve Türkiye'de faliyette olan TurkishWIN’in misyonu, benzer dünya görüşüne sahip, öğrenmeye açık kadınların içten paylaşımlarına ve birbirlerine fırsat yaratmalarına olanak tanımaktır. BinYaprak bir TurkishWIN girişimidir.

  © 2024 BinYaprak. Tüm Hakları Saklıdır.
  Bir TurkishWIN girişimidir.