Planlama Çok Önemli ! - Esra Icın Bezircioğlu

  ''Planlama çok önemli!' diyen Edalp Bilişim ve Danışmanlık A.Ş. Kurucusu ve Şirket Müdürü Esra Icın Bezircioğlu kendi kariyer planlaması hakkında bilgiler veriyor. Siz de kendi #başarıhikayenizi yazmaya hazır mısınız?


  Esra İçin Bezircioğlu, 1977 yılında İstanbul'da doğdu. 1998 yılında İstanbul Üniversitesi Mühendislik Fakültesi'nden mezun oldu. 1998-2003 yılları arasında Hesmak Büro Makineleri A.Ş.'de Satış Müdürü olarak çalıştı. Ardından Fujitsu firmasında Satış Müdürü olarak görev aldı. Ardından Konica Minolta Türkiye Distribütöründe İstanbul Bölge Müdürü olarak yaptı. 2 çocuk annesi olan Esra, Türkiye Kadın Girişimciler Derneği'nde (KAGİDER) Yönetim Kurulu üyesidir. 2006 yılında eşi Koray Bezircioğlu ile kurduğu bilişim üzerine dokümantasyon yönetimi sistemleri ile ilgilenen Tek Bilgisayar Bilişim Ltd. Şirketi'nin ticaret ayağında Şirket Müdürü olarak görev yapmaktadır. 1 yıl önce Edalp Bilişim ve Danışmanlık A.Ş. şirketini kurdu ve burada da aktif Şirket Müdürü olarak görevine devam etmektedir. 

   

  Yorum

  Zaten Hesabınız Varsa Buradan Oturum Açın
  Henüz bir yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun

  BinYaprak; iş hayatına atılmaya hazırlanan farklı coğrafyalardaki üniversiteli kadınla, çalışan kadının ilham, tecrübe ve iş fırsatlarını paylaştıkları, çalışan kadının dijital kız kardeşlik çemberi.

  © 2024 BinYaprak. Tüm Hakları Saklıdır.
  Bir TurkishWIN girişimidir.