Geleceğin IK'sı

  İnsparkus.com'un kurucu ve yönetici ortaklarından Dani Benreytan ve Danışman Meltem Kalender ile "Geleceğin İnsan Kaynakları" konusunu konuştuk.


  Dani Benretyan; Yenilikçi Koçluk 2.0 platformu insparkus.com'un kurucu ve yönetici ortaklarından Dani Benreytan, geleneksel yüz yüze koçluk hizmetinin, oyunlaştırılmış online koçluk platformuna dönüşümünü tasarladı. Insparkus'un kullanıcı deneyimi tasarımı sayesinde hem koçluk hizmetini yaygınlaştırmak hem de maliyetleri %80'e varan oranlarda düşürmek mümkün oldu. Benreytan, halen insparkus'un kurumsal iş geliştirme, tasarım ve yazılım geliştirme süreçlerinden sorumlu.


  Meltem Kalender; 1996 Marmara Üniversitesi İşletme Fakültesi mezunu olan Meltem Kalender, Logo Business Solutions ve Işıklar Holding'te İnsan Kaynakları Yönetimi alanında görev aldı. 1998-2011 yılları arasında da Turkcell İnsan Kaynakları bünyesinde farklı sorumlulular üstlendi ve çalışan ilişkileri yönetimi, eğitim yönetimi, performans ve yetenek yönetimi, ücretlendirme, işe alım, organizasyonel gelişim ve kalite yönetimi alanlarında çalıştı. 2011-2014 yılları arasında Turkcell Grup İnsan Kaynakları'ndan Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı olarak görev aldı. 2017 yılına kadar Sütaş'ta İnsan Kaynakları Başkanı olan Meltem Kalender profesyonel kariyerine Danışman olarak devam etmektedir. 

   

  Yorum

  Zaten Hesabınız Varsa Buradan Oturum Açın
  Henüz bir yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun

  BinYaprak; iş hayatına atılmaya hazırlanan farklı coğrafyalardaki üniversiteli kadınla, çalışan kadının ilham, tecrübe ve iş fırsatlarını paylaştıkları, çalışan kadının dijital kız kardeşlik çemberi.

  © 2024 BinYaprak. Tüm Hakları Saklıdır.
  Bir TurkishWIN girişimidir.