''Yapamazsın'' Derseniz, Kesin Yaparım! - Tuba Üstüner | BinYaprak

  muhimolan.com Kurucu Ortağı Tuba Üstüner ile #kariyer hakkında sohbet gerçekleştirdik. Dileriz bu video kariyer planlamanızda size yardımcı olur! 

  Tuba Üstüner, doçent, danışman, Muhimolan kurucu ortağı, iki çocuk ve bir köpek annesi. Evli. Son 12 yıldır Cultural Strategy Group'ta Marketing Strategy Consultant olarak çalışmakta olan Tuba, doktorasını 2005 yılında Harvard Business School'dan almıştır. 

  Bir sosyoloji konusunda (Urbana-Champaign'den), bir de MBA (Texas Tech'ten) olmak üzere iki Master'ı vardır. ODTÜ'lü ve kolejli. 

  Danışmanlığın yanı sıra Londra'da ve Colorado'da -son üç yılı doçent olarak-, toplam 13 yıl hocalık yaptı. Ayrıca Oxford Üniversitesi (Said Business School) dahil olmak üzere birçok üniversitede Executive Education ve MBA seviyelerinde strateji konusunda dersler vermekte.  

   

  Yorum

  Zaten Hesabınız Varsa Buradan Oturum Açın
  Henüz bir yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun

  BinYaprak; iş hayatına atılmaya hazırlanan farklı coğrafyalardaki üniversiteli kadınla, çalışan kadının ilham, tecrübe ve iş fırsatlarını paylaştıkları, çalışan kadının dijital kız kardeşlik çemberi.

  © 2024 BinYaprak. Tüm Hakları Saklıdır.
  Bir TurkishWIN girişimidir.