Yeditepe Üniversitesi’nde Burslu Master

  Yeditepe Üniversitesi’nde Burslu Master

  Hey üniversiteli, 15 Nisan’a kadar www.binyaprak.com’da kariyerine yatırım yap, Yeditepe Üniversitesi’nde burslu master programını kap.


  Kariyerine Yatırım Yap, Yeditepe Üniversitesi’nde Master’ı Kap
  BinYaprak 15 Nisan’a kadar www.binyaprak.com sitesini en aktif kullanan üyesine Yeditepe Üniversitesi’nde burslu olarak master yapma imkanı tanıyor.


  BinYaprak Varken, Yalnız Değilsin Üniversiteli!
  İş hayatına daha sağlam hazırlanmak ve kendini geliştirmek için Yeditepe Üniversitesi’nde istediğin bölümde burslu master yapma imkanı seni bekliyor. Bu önemli adımı BinYaprak’la birlikte atmak için, hadi www.binyaprak.com’a üye olmaya!


  Bu Kariyer Fırsatını Kim Yakalayabilir?
  www.binyaprak.com sitesine üye olan, üniversite mezunu ya da bu sene mezun olmaya hazırlanan tüm kadın üyeler bu fırsatı kazanma şansı yakalayabilir. Ama önemle hatırlatalım ki bu fırsat sadece bir kişinin olacak.


  Ne Kazanacaksın?
  BinYaprak ağına katılarak, profesyoneller ve öğrenciler ile birlikte kendini geliştirme fırsatı yakalamanın yanı sıra, Yeditepe Üniversitesi’nde burslu master ödülü kazanacaksın. Yeditepe Üniversitesi’nin tüm lisans üstü programlarında (Executive MBA, Doktora hariç) %100 geçerli olan bu burs, 2016 Yaz ve 2016 Güz dönemlerini kapsıyor.


  Kazanmak İçin Yapman Gerekenler?
  Siteyi aktif kullanmak, kullanıcılara ekstra puan kazandırıyor. Puan kazanmak için takip etmen gereken adımları altta bulabilirsin:

  1) www.binyaprak.com sitesinde profil bilgilerini %100 tamamlama,
  2) www.binyaprak.com’a arkadaş davet etme,
  3) İlham videolarını izleyip, Facebook’ta ilham videolarını paylaşma; videolara yorum yazma,
  4) Online etkinliklere katılım gösterme, online etkinliklere www.binyaprak.comsitesindeki etkinlik sayfası üzerinden arkadaş davet etme,
  5) www.binyaprak.com‘da yer alan “Biz Bize Sohbetler”e katılıp soru sorma, mevcut sorulara cevap yazma,
  6) www.binyaprak.com‘da yer alan “Gruplar” sayfasında yeni grup oluşturma, mevcut gruplara üye olma ve grubu aktif kullanma adımlarını kapsıyor.

  Hem kendi profilinde, hem de üye olduğunda www.binyaprak.com ‘da bulabileceğin “En Aktiflerimiz” tablosunda genel puan durumlarını takip edebilirsin. Detaylı bilgileri öğrenmek ve bu fırsatı en iyi şekilde değerlendirmek için “Yeditepe Master Bursu Kampanya Katılım Koşulları”nı okumanı şiddetle tavsiye ederiz.


  BinYaprak Nedir?
  BinYaprak; iş hayatına atılmaya hazırlanan farklı coğrafyalardaki üniversiteli kadınla çalışan kadının ilham, tecrübe ve iş fırsatlarını paylaştığı dijital kız kardeşlik ağıdır. Hadi sen de bu ağın bir parçası ol!


  Kampanya Kurgusu:
  BinYaprak üyeleri, ilan edilen tarih olan 5 Mart ve kampanya bitiş tarihi olan 15 Nisan aralığında, kendi binyaprak.com hesaplarını kullanarak yarışmaya katılım gösterebilecek. İstenen koşullara uygun olarak binyaprak.com hesabını en aktif kullanan bir kişi, Yeditepe Üniversitesi’nde master bursu hakkı kazanacaktır. Tüm kriterleri yerine getiren ve eşit puan sahibi olan yarışmacılar olması durumunda BinYaprak jürisi oylama ile kazanan kişiyi belirleyecektir. Belirtilen kampanya adımları neticesinde kazanılan puanlar, kişilerin profil sayfasında görülebilecektir. Ayrıca "En Aktiflerimiz" tablosunda, kariyer fırsatını yakalamaya en yakın olan ilk 10 kişinin isimleri düzenli olarak görülebilecektir.

  Yeditepe Üniversitesi Master Bursu Kampanya Katılım Kuralları:

  1. 15 Nisan 2016 tarihinde saat 20:00’da bitecek olan kampanya, www.binyaprak.com sayfasında gerçekleşecektir.
  2. Kampanyaya www.binyaprak.com sitesine üye olan, mezuniyet dönemindeki üniversite öğrencileri ya da üniversite mezunları, kadın kullanıcılar katılabilmektedir.
  3. Kampanya, puan toplama ve www.binyaprak.com ‘u aktif kullanma, www.binyaprak.com ‘da profil bilgilerini %100 tamamlama, arkadaş davet etme, ilham videolarını izleyip Facebook’ta paylaşma, videolara yorum yazma, online etkinliklere katılım gösterme, online etkinliklere www.binyaprak.com'daki etkinlik sayfası üzerinden arkadaş davet etme, Biz Bize Sohbetler’e katılıp soru sorma, mevcut sorulara cevap yazma, sitede grup oluşturma ve grubu aktif kullanma adımlarını kapsamaktadır.
  4. Belirlenen tarihler arasında web sitesini en aktif kullanarak, Yeditepe Üniversitesi’nde burslu master yapma ödülünü kazanan kişi www.binyaprak.com sitesinin kullanım algoritması istatistikleri üzerinden belirlenecektır.
  5. Katılımcı yarışmaya katılmakla, www.binyaprak.com adresinde yer alan kullanım şartları ve gizlilik kurallarına uymayı peşinen kabul ve taahhüt eder.
  6. Kampanyaya mezuniyet dönemindeki üniversite öğrencileri ya da üniversite mezunları katılım gösterebilmektedir.
  7. Katılımcı, yarışmaya katılmakla BinYaprak tarafından kişisel bilgilerinin toplanmasına ve saklanmasına rıza göstermiş sayılır.
  8. Yarışmaya katılım ücretsizdir.
  9. Yarışmaya katılım için herhangi bir ürün ya da hizmet satın alma zorunluluğu yoktur.
  10. Yarışmacılar, paylaştıkları bilgilerin kendilerine ait olduğunu peşinen kabul etmiş sayılırlar. Bir başka şahsa veya markaya ait bilgilerin kullanıcı tarafından gönderilmesinden, yarışmaya katılmasından, BinYaprak sorumlu tutulamaz.
  11. BinYaprak katılımcının üyeliğini ya da site kullanımını Yeditepe Üniversitesi Kampanya Katılım Kuralları'na veya yasalara aykırı olarak kullandığını tespit ederse veya yetkili mercilerce bu konuda bir tespit veya inceleme talebi gelirse, katılımcı ile ilgili bilgileri yetkili makamlara bildirmek hakkına sahiptir.
  12. Kampanya boyunca, yarışma sonuçlarını olumsuz yönde etkileyecek şekilde bilgisayar teknolojilerini kullanarak hile yapıldığını ya da haksız yollardan kayıt oluşturulduğunu tespit etmesi durumunda, ilgili yarışmacının o güne kadar ki bütün yarışma verilerini, hiçbir uyarı yapmaksızın iptal etme hakkını saklı tutar.
  13. BinYaprak herhangi bir zamanda kampanya koşullarını tek taraflı olarak değiştirme ve gerekçe belirtmeksizin iptal etme, durdurma ve sona erdirme hak ve yetkisini saklı tutar. Kampanyaya ilişkin değişiklikler  www.binyaprak.com’da duyurulacaktır.
  14. Başka bir kampanya ile birleştirilemez.
  15. Kampanyaya BinYaprak ekibi katılım gösteremez.
  16. Katılımcıların kampanyaya katılmak için yapacakları başvurularla ilgili her türlü ortamdaki iletişim sorunlarının getirdiği aksaklıklardan, BinYaprak hiçbir şekilde sorumlu değildir. Kampanyanın yürütülmesini etkileyecek derecede meydana gelebilecek her türlü donanım ve yazılım problemlerinden, bilgisayar bozukluklarından, telefon, kablo, uydu, ulaşım ağı, elektronik, kablosuz ya da Internet bağlantılarında Internet Servis Sağlayıcı kaynaklı meydana gelebilecek her türlü hata, kısıtlama, tahrif olmuş, bozulmuş veya hatalı data gönderilerinden, elektronik posta, sms gönderme hatalarından, kayıp, gecikmiş, tutulmuş e-postalardan, web sayfasına veya internet erişimindeki aksaklıklardan, yarışmanın gidişatını etkileyecek şekilde; ancak bunlarla sınırlı olmamak kaydıyla, gerek insan gerek insan dışı kaynaklı tahrif, bilgisayar korsanlığı, hırsızlık, virüs, böcek kaynaklı müdahalelerden dolayı ortaya çıkacak zararlardan, yarışmada kullanılacak herhangi bir elektronik posta adresinin zarar görmesi, ortadan kalkması, veya ulaşılamaması nedeni ile kampanya uygulamasının zarar görmesinden, BinYaprak hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz. BinYaprak katılımcıların kendileri veya başkalarının bilgisayarını kullanmaları sırasında veya web sayfasının kullanımından dolayı maruz kalabilecekleri zararlardan ötürü hiçbir şekilde sorumluluk üstlenmeyecektir.
  17. Yarışmacıların BinYaprak’ın belirlediği kriterlere uygun paylaşım yapmaları zorunludur.
  18. Katılımcılar kampanyaya yalnızca kendileri adına katılabilirler. Başkası adına katılım yapılamaz.
  19. Yukarıdaki tüm kural ve açıklamalar www.binyaprak.com sayfalarımız için geçerlidir.
  20. İstenen koşullara uygun düzenli paylaşım yapan kişiler arasında siteyi en aktif kullanan kişi Yeditepe Üniversitesi’nde master yapma hakkı kazanacaktır. Tüm kriterleri yerine getiren yarışmacılar arasında eşitlik olursa kazananı BinYaprak Jürisi oylama yaparak belirleyecektir.
  21. Kazanılan hediye değiştirilemez, nakde dönüştürülemez, ikame ürün istenemez.
  22. Kazanan kişi 25 Nisan 2016 Pazartesi günü  www.binyaprak.com, BinYaprak Facebook, Twitter, Instagram ve Google + hesapları üzerinden açıklanacaktır.
  23. Yukarıda belirtilen ödülü kazanan kişiden yine yarışma bitişinden itibaren iletişim bilgileri www.binyaprak.com hesabında belirttiği e-posta adresi üzerinden, e-posta ile toplanacaktır.

  Kampanyaya katılan herkes yukarıda belirtilen kampanya şartlarını kabul etmiş sayılır.

  Ödül

  1. Yeditepe Üniversitesi’nde master ödülü, Yeditepe Üniversitesi’nin tüm lisans üstü programlarında %100 geçerlidir (Executive MBA, Doktora hariç).
  2. Burs 2016 Yaz ve 2016 Güz dönemini kapsamaktadır.
  3. 2016 Yaz döneminde kayıt yaptırmak için 2016 Nisan – Mayıs aylarında ön kayıt, Haziran ayında da kesin kayıtların Yeditepe Üniversitesi’nde yaptırılması gerekmektedir.
  4. 2016 Güz döneminde kayıt yaptırmak için 2016 Temmuz Ağustos aylarında ön kayıt, Eylül ayında da kesin kayıtların Yeditepe Üniversitesi’nde yaptırılması gerekmektedir.
  5. Ödül kazanıp bursu kullanacak kişinin biilgileri kayıt yaptırmak istediği döneme göre 31 Nisan ya da 31 Temmuz’a kadar Yeditepe Üniversitesi’ne bildirilecektir.
  6. Bursun işleme girmesi işlemleri ile Yeditepe Üniversitesi Kariyer Gelişim ve Mezunlarla İletişim Müdürlüğü ilgilenecektir. Diğer süreçlerle Yeditepe Üniversitesi Enstitüsü ilgilenmektedir.
  7. Enstitü kayıtları bölümlere göre değişiklik göstermekle birlikte başvurulacak Enstitü’den bilgi alınması gerekmektedir.
  8. Bu ödül sadece eğitim bursu bedelini karşılamaktadır. Ödül kazanıldıktan sonra başvuru işlemleri ve eğitim süreci işlemleri Yeditepe Üniversitesi ve kazanan kişi arasında gerçekleştirilecektir. BinYaprak bu süreçten sorumlu tutulamaz.
   

  Yorum

  Zaten Hesabınız Varsa Buradan Oturum Açın
  Henüz bir yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun

  BinYaprak; iş hayatına atılmaya hazırlanan farklı coğrafyalardaki üniversiteli kadınla, çalışan kadının ilham, tecrübe ve iş fırsatlarını paylaştıkları, çalışan kadının dijital kız kardeşlik çemberi.

  © 2024 BinYaprak. Tüm Hakları Saklıdır.
  Bir TurkishWIN girişimidir.