YGA Teknolojide Rol Model Kadınlar

  imag_20231228-083054_1

  Merhaba Değerli Teknoloji Tutkunu,

  Geleceğin teknoloji liderleri arasında yer almak için bir fırsat kaçırmak istemiyor musun? İşte karşınızda, YGA & Citibank iş birliğiyle hayata geçirilen Teknolojide Rol Model Kadınlar Programı! 

  Neden Katılmalısın?

  Teknoloji Eğitimleri: Program, UP School ve sektördeki rol model kadın liderlerin desteğiyle şekilleniyor. Teknolojide geleceğin lideri rol model kadınlar yetiştirmek için eğitimler düzenleyen UP School'un dolu dolu içeriği ve değerli eğitmenleriyle teknoloji kariyerinize ilk adımlarınızı birlikte atacağız.

  Sosyal Beceriler: YGA'nın 23 yılık deneyimi ile geliştirdiği müfredat kapsamında birlikte başarma, umutlu bakış açısı, yılmazlık gibi sosyal becerilerinizi geliştirerek sadece teknik olarak değil, 360 derece güçleneceksiniz.

  Bilim Seansları: Programı tamamlayanlar, hayalleri sınırsız ilkokul öğrencileriyle bir araya gelerek YGA'nın özel olarak geliştirdiği bilim atölyeleri içeriklerini aktaracak ve sosyal etki yaratma fırsatı yakalayacakalar.

  Fırsatlar Kaçmaz!

  Rol Model programını başarıyla tamamlayanlar, kendi ilgi alanlarında Citibank projelerinde mentorluk alma ve YGA ile Citibank bünyesinde staj yapma fırsatı yakalıyorlar. Üstelik, sadece teknolojiye olan ilgin yeterli!
  Üniversite ya da bölüm ayrımı yok.

  Depremden Etkilenenlere Özel Destek: Programa başvuruda bulunmak için, ikametgahı deprem bölgesinde olan, üniversitesi deprem bölgesinde bulunan, kendisi veya ailesi depremden direkt veya indirekt olarak etkilenen herkesi kapsıyor. Geçen bu zor günlerin ardından geleceğini şekillendirmek ve kariyerini güçlendirmek için bu özel destekle bir adım daha at!

  Son Başvuru 1 Ocak!

  Eğer sen de bu heyecan verici teknoloji yolculuğuna katılmak istiyorsan, acele et! Son başvuru tarihi 1 Ocak.

  Başvuru İçin Hemen Tıkla!

  Unutma, geleceği şekillendirmek için bu fırsatı kaçırma! Teknolojiye ilgili, cesur ve vizyon sahibi genç kadınları aramızda görmek için sabırsızlanıyoruz. 

   

  Yorum

  Zaten Hesabınız Varsa Buradan Oturum Açın
  Henüz bir yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun

  TurkishWIN, Türkiye ile bağı olan dünya vatandaşı tüm kadınların birbirlerine ilham ve güç verdikleri fark yaratan bir kizkardeslik networkudur. Avrupa, Amerika ve Türkiye'de faliyette olan TurkishWIN’in misyonu, benzer dünya görüşüne sahip, öğrenmeye açık kadınların içten paylaşımlarına ve birbirlerine fırsat yaratmalarına olanak tanımaktır. BinYaprak bir TurkishWIN girişimidir.

  © 2024 BinYaprak. Tüm Hakları Saklıdır.
  Bir TurkishWIN girişimidir.