Çalışan Annelere Kahramanlık Tüyoları (3)

  Turkey Relocation Kurucu Ortağı & Araştıran Anneler Grup Admini Burcu Bakaçhan ve TurkishWIN & BinYaprak Kurucusu Melek Pulatkonak ile "Çalışan Annelere Kahramanlık Tüyoları" hakkında keyifli bir sohbet gerçekleştirdik.

  Burcu Bakaçhan, kız kardeşi ile birlikte kurduğu Turkey Relocation Management Services refakat ve danışmanlık şirketinin kurucu ortağı, strateji ve iş geliştirme yöneticisidir. 20 seneye yaklaşan çalışma hayatının önemli bir kısmını çeşitli kademelerde yöneticilik ve danışmanlık yaparak geçirdi. Erken kalkmayı, çok çalışmayı ve hep üretmeyi seven Burcu, bir çok ülke gezdi, yaşamının önemli bir kısmını gerek özel gerek iş hayatında “yazarak” geçirdi. Hem dünyada hem de Türkiye’de kadınların taşıdığı bir çok ve farklı rolleri ömrü yettiğince gözlemlemeye ve deneyimlemeye devam etmektedir.

  Avusturya Lisesi'nden mezun olup soluğu yurt dışında alan Melek Pulatkonak, New York Borsası'nda iş hayatına atıldı. MBA sonrası girişimcilik serüveni başladı. hakia.com'daki kurucu ortaklığı ve 20 yıllık yurt dışı deneyimini geride bırakıp, Microsoft'da Genel Müdür Yardımcısı olarak Türkiye'ye döndü. 2015'de dünya vatandaşı olan Türk kadınlarının global kız kardeşlik çemberi olan TurkishWIN'i kurdu. 2013 yılında kurumsal hayatı bırakıp tam zamanlı TurkishWIN'de çalışmaya başladı. Yeni bir TurkishWIN girişimi olan BinYaprak'ta milyonlarca kadına "O Yaparsa Ben de Yaparım" gücünü vermek ve kadını iş hayatında harekete geçirmek için BinYaprak dijital kız kardeşlik çemberini halka halka büyütüyor.

  BinYaprak | Süre 07:16 | İstanbul, Kasım 2017


  Bu Video Hakkında: BinYaprak size, yepyeni bir video sunuyor! Burcu Bakaçhan ile "Çalışan Annelere Kahramanlık Tüyoları" hakkındaki videomuzu umarım beğenirsin!

  © 2023 BinYaprak. Tüm Hakları Saklıdır.
  Bir TurkishWIN girişimidir.