BinYaprak Hayal Atölyesi Özyeğin Üniversitesi’nde

  BinYaprak Hayal Atölyesi Özyeğin Üniversitesi’nde

  BinYaprak Hayal Atölyesi, 2 Mayıs'ta RNA Değişim Yönetimi kurucusu Rana Özşeker ile Özyeğin Üniversitesi'ndeydi. BinYaprak Hayal Atölyesi nedir birlikte bakalım!

  Bizleri hayata bağlayan biraz da gerçekleşmiş hayaller değil midir? Hedefler, hayallerin değil; toplumun ve çevrendekilerin seni götürdüğü, yönlendirdiği yer olabilir. Hedef nettir, ölçülebilir ama hayaller senindir ve sınırsızdır. Kendine sınırsızlığı yaşamak için bir şans ver!

  Hayal et, dünya değişsin

  Hayal nedir, nasıl kurulur? Etkinlikte öne çıkan noktaları altta senin için paylaşıyoruz:

  • Kendine sor; neyi değiştirsen mutlu olurdun?
  • Kendini tanı, kendini bul, kendin ol!
  • Küçük düşünme, büyük hayaller kur! 
  • Her yol seni bir yerlere götürür, önemli olan nereye gitmek istediğini bil. Yeri geldiğinde yolunu değiştirmeye cesaretin olsun!
  • Ne kadar erken yolunu çizersen, başarman o kadar mümkün.
  • En çok korktuğun şeyler senin hapishanelerindir ve hayatta dışına çıkabilen en zor hapishaneler, kendi yarattığımız hapishanelerdir. Korkularından arın! 
  • Bir yerde kalmalısın ama o yer seni bir adım daha hayallerine yaklaştırıyorsa.
  • Herkesin kavramları ve hayalleri farklıdır. Kendi kavramlarını netleştir!
  • Kendi değerlerini bil, hayatta senin olmazsa olmazların neler?
  • Hayalini paylaş!

  Peki, neden BinYaprak Hayal Atölyesi

  Katma değerli fikirler üretmek için gençlerin yepyeni hayallere ihtiyaçları var! O halde gençler hayal etsin, dünya değişsin, BinYaprak Hayal Atölyesi kampüsüne gelsin! Konu ile ilgili düşüncelerin veya soruların varsa lütfen bizimle paylaş! "Ben bir kampüsün hayal ortağı olmak istiyorum" diyorsan buradan bize ulaşabilirsin.

  Şimdi yola çıkma sırası sende!

  Hadi sen de hayal et, kendi hayal panonu oluştur!

  ...

  Hayal Panosu Nasıl Yapılır?

  Hayal panosu, hayallerinizin amaçlarınızın ve sizi mutlu eden şeylerin resimleri, fotoğrafları ve onayının bir kolajıdır. 3 Adımda kendi hayal panonuzu yapın.

  Biz, Özyeğin Üniversitesi'nde hayal kurarken çok eğlendik. Günün karelerini buradan görüntüleyebilirsin. Ve BinYaprak Hayal Atölyesi'ni merak ettiysen örnek çalışmamızı buradan izleyebilirsin.

  "BinYaprak Hayal Atölyesi kampüsüme gelsin" diyorsan, hemen alttaki formu doldur:

  Özyeğin Üniversitesi öğrencileri ile hayal panolarımızı tamamladık. Artık biliyoruz ki cesaretle hayal etmek için, yolumuz açık! Hadi durma, sen de bizimle yola çık!

   

  Yorum

  Zaten Hesabınız Varsa Buradan Oturum Açın
  Henüz bir yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun

  BinYaprak; iş hayatına atılmaya hazırlanan farklı coğrafyalardaki üniversiteli kadınla, çalışan kadının ilham, tecrübe ve iş fırsatlarını paylaştıkları, çalışan kadının dijital kız kardeşlik çemberi.

  © 2024 BinYaprak. Tüm Hakları Saklıdır.
  Bir TurkishWIN girişimidir.