Sen Hep Hayal Et

  Hayatımızı değiştirecek 3 adım; ilham al, hayal et, yola çık... Ne kadar güçlü söylemler değil mi? Birbirimizi destekleyerek bu yolculuğu başaracağız. Birbirimizi destekleyerek bu yolculuğu başarabilir miyiz, bakalım. Keyifli okumalar!

  Daha Heyecanlı ve Anlamlı Bir Hayat için Büyük Hayaller Nasıl Kurulur?

  Genellikle büyük hayaller kuran biri değilim. Bir şeyleri pratik yoldan halletmek için kendimi zorlarım ama büyük düşündükçe, bazı harika ve enerji verici fikirler bulurum; dünyanın her kıtasında kayak yapmak gibi. Çok iyi değil mi? Biliyorum! 

  Büyük Hayaller Kurmanın ve Gerçekleştirmenin Yolları

  "Hayal edebiliyorsan, yapabilirsin. Tüm bunların bir rüya ve fare ile başladığını her zaman hatırla." ~ Walt Disney    Hayatı dolu dolu yaşamak için h...

  Başarısızlık Nasıl Hayallerini Başarıya Taşır?

  Hayalperestler hayallerini gerçekleştirme yolculuğuna ilk çıkınca, hayalleri aynı olan kişiler ile kendilerini kıyaslar ve kendi ilerlediğimiz süreci yargılıyoruz.

  Bayram Tatiline Hangi Hayal ve Kitapla Çıkıyorsun?

  Bayram tatili yoğun bir iştemposu ya da yoğun bir öğrencilik hayatıın sonrasında kısacık da olsa nefes alabileceğin bir şey haline geliyor. Bayram tatilinde hayal kurmak, hayalini gerçekleştirmek ve bunun yanı sıra bayram tatiline giderken ki yolculuk anları ve o yolculukta bize eşlik eden kitaplar.. Bu yazımızda bol bol hayal ve bol bol kitap içerikleri sizlerle. Keyifli okumalar! 

  Neden 10 kişiden 9'u Hayallerini Yaşamaz?

  Hayallerimizi gerçekleştirmek için ne yapmıyoruz bakalım! 

  9 Adımda Hayal Gerçekleştirmek!

  Sen ne hayal ediyorsun? Kendi işini mi yürütmek istiyorsun? Dünyayı gezmek mi? Bir ev satın almak? Hayalin her ne ise gerçekleştirmek için tek bir koşul var: Harekete geç!

  Nasıl Başarılı Olurum? Harekete Geç!

  Herhangi bir konuda nasıl başarılı olurum diye kara kara düşünenlerden misin, o zaman yazımı okumaya devam et! 

  Çocuklarınızın Hayallerini Gerçekleştirmelerine Yardımcı Olun

  Çocuklarla çalışmayı seviyorum. Yetişkinlerin aksine onların sınırları yok. Onların düşünce ve hedeflerini dinlemek ilham verici. Çocuklar hayal kurmaya çok küçük yaşta başlarlar; gelecekteki kariyerleri, zenginlikleri, eğitimleri üzerine düşünürler. Ve bu hayalleri olağanüstü olabilir. Ebeveynler olarak çocuklarımızın değişik hayaller ya da normal hayalleri arasında bağ kurup gerçekleştirmek ister miydiniz, bu yazı tam size göre. Keyifli okumalar!

  Günde 30 Dakikada Hayallerinizi Gerçekleştirmenin 30 Yolu

  Hayatın hayallerin için fazla meşgul. Her işin aceleye geldiği bu dünyada, başa çıkmak için uğraştığımız o kadar şey varken kimin hayalleri var?

  Hayallerinizi Bulmak ve Hayatınızı Değiştirmek için 20 Soru

  Hayallerimizi nasıl gerçekleştirebiliriz? hayallerimiz hangi soruları sorarak bulabiliriz birlikte bakalım. Keyifli okumalar!  Herkes hayatında daha çok şe...

  Hayalden Şiire 1002

  Nasıl hayal kurulur? İşte böyle kurulur ve gerçekleştirilir. Melike Kılıç'ın bir hayali vardı ve onu gerçekleştirdi! 

  ​Hayal Kurmak da Aşık Olmak Gibi

  Mutlu mu olmak istiyorsunuz hayal kurun!

  © 2024 BinYaprak. Tüm Hakları Saklıdır.
  Bir TurkishWIN girişimidir.