Neden 10 kişiden 9'u Hayallerini Yaşamaz?

  Neden 10 kişiden 9'u Hayallerini Yaşamaz?

  Hayallerimizi gerçekleştirmek için ne yapmıyoruz bakalım! 

  Hayallerinizi neden gerçekleştiremezsiniz?

  Küçükken hepimizin hayalleri vardı. Hayal gücümüzü engelleyen hiç bir şey yoktu ve her şey mümkündü. Hiç hayallerinizi hatırlıyor musunuz? Sizin hayallerinize ne oldu? Hayatınız hayallerinize göre mi ilerledi? Hepimiz hayal gücümüzü kullanacak kadar meşgul müyüz? 

  Açıkçası bize hayatımız boyunca hayalperest olmanın bir kaybeden olduğunu söyleyenler oldu. Sadece kaybedenler ve kaybetmek isteyenler hayal kurar, bu cümleyi hepimiz duymuşuzdur. Tabi, 'Gerçekçi ol', 'Gerçekliğe hoş geldin' gibi cümleleri sürekli duyduğumuzu da unutmamak lazım. Size bir sır vereyim, eğer nerede başarılı olabileceğinizi biliyorsanız gerçeklik ve hayal gücünü bir araya getirmeniz gerekiyor. Kendi kendinizin patronu olmak size finansal özgürlüğü ve hayallerinizi yaşamanızı sağlayan hayatı verebilecek tek yoldur.

  Neden 10 kişiden 9u asla hayallerini yaşamaz? 10 kişiden 9'u hayallerini hatırlamıyor bile. Onlar sadece gerçeklerin farkındalar ki bu gerçekler de herkesin 9'dan 5'e (mesai saatleri) tekdüze işlerinden kaçma isteği ama sadece birkaçı gerçekten harekete geçiyor. Bu neden böyle? Bu cümlelerden bazıları size tanıdık geldi mi?

  İşte harekete geçemeyenlerin kullandığı 7 popüler bahane:

  Hayallerini gerçekleştiremeyenlerin 7 popüler bahanesi

  1. Nasıl yapacağımı bilmiyorum

  Benim eBook hesabımda ' Sanal bir işe başlamak hakkında gerçekler' adlı dosyayı bulabilir, kendi sanal işinizi kurmadan önce gerekli adımlara dikkat edebilirsiniz.

  2. Yoğun hayat tempomda boş zamanım yok

  Sanal işinizi yönetmeniz için çokça zaman harcamanıza gerek yok. İşin sırrı ' düzenle*(SET)ve unut' tekniğinde saklı. Televizyondan biraz uzak durmaya çalışın ve sanal ticarete daha çok zaman ayıracağınızı göreceksiniz.

  3. Yeterince sabırlı değilim

  İşte bu zor bir durumdur çünkü sabır oyunun asıl adıdır. A) Zengin olmanın bir kuralı yoktur. B) Para bazı zamanlarda yağmur gibi yağarken, bazı zamanlarda da hiç olmaz.

  4. Kaybetmek istemiyorum (Kaybetme korkusu)

  Size sanal ticaretinizin başarılı olacağına, finansal özgürlük kazanacağınıza dair %100 garanti veremem.Bu sadece bir iş sahibi olmanın doğasında var. Ayrıca iş güvenliği gibi bir şeyin olmadığını da bilirsiniz. Şu anki durumunuzu değiştirmek için risk almanız gerekiyor, bu kadar basit.

  5. Reddedilmek istemiyorum (Reddedilme korkusu)

  Reddedilmek kabul edilmesi en zor şeydir. Eğer sanal bir ticaret gerçekleştiriyorsanız, reddedilmeniz kaçılınmaz olacaktır. Bazı insanlar kıskanç, zor olabiliyor. Size verebileceğim tek tavsiye, bu gibi durumlarla nasıl baş edeceğinizi öğrenmenizdir. Reddedilmeniz sadece bir olasılıktır. Kendimden bahsetmek gerekirse, ben internette çoğunlukla iyi insanlarla tanıştım.

  6. Param yok

  Sanal iş kurmak için maddi imkanı olan ve olmayan arasındaki tek fark, maddi durumu olmayıp sanal iş kuranların para olmadan çok daha fazla zamana ihtiyaç duymasıdır. Para sadece size kısa sürede daha çok ziyaretçi getirecektir. Sanal iş hayatınızdaki başarınız ne kadar çabuk satışa çıkardığınız değil, neyi satışa çıkardığınızdır. Hız değil, ürün satar.

  7. Satışın içinde olmak istemiyorum

  Teknik olarak, değerli zamanınızı para kazanmak adına harcadığınız için satışın içindesiniz. Size aslında herhangi bir maddi katkısı olmadan saatlerce para kazanmak için ticaret yapabilir veya zamanınız yerine ürünlerinizi nasıl satmanız gerektiğini öğrenebilirsiniz. 

  Yukarıda anlattıklarım harekete geçmeyen insanların kullandıkları bahanelerden bir kaçıydı. Bu insanlar, hayatlarına bir şeyler katmaz ve zamanlarını boşa harcalarlar. Bazılarımız bu durumdan memnunken, benim gibi olan insanlar daha fazlasını isteyip belki de bu yazıyı okurken kendi sanal işini kurmak için ilham almıştır. 

  Eğer harekete geçmeye, hayatınızı yönetmeye, ailenize daha iyi bir hayat sunmaya kısacası eğlenmeye hazırsanız, benim web sitemi ziyaret edebilir kendi sanal iş hayalinizi gerçekleştirmeye başlayabilirsiniz. 

  Saygılar, Peter Dobler(c) 2005 


  Peter Dobler 20 yaş üstü bilgi işlem alanında tecrübeli bir çalışan. Dobler, Real Estate Yatırımcılıkta aktif görev alıyor ve başarılı bir sanal iş sahibi. Bir web site yöneticisinde olması gereken yazılım ve iceriği elde etmek için http://www.peterdobler.com sitesini ziyaret edebilir veya Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir. mail adresine boş mail atabilirsiniz.

   

  Yorum

  Zaten Hesabınız Varsa Buradan Oturum Açın
  Henüz bir yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun

  BinYaprak; iş hayatına atılmaya hazırlanan farklı coğrafyalardaki üniversiteli kadınla, çalışan kadının ilham, tecrübe ve iş fırsatlarını paylaştıkları, çalışan kadının dijital kız kardeşlik çemberi.

  © 2023 BinYaprak. Tüm Hakları Saklıdır.
  Bir TurkishWIN girişimidir.