Ücretsiz Eğitim Platformları: Stanford Online

  stanford-online

   Stanford Online Kursları size Stanford'ın parlak öğrencileri arasında sınıfın en önünden bir sıra vadediyor! Sizler için platformun detaylarını ve imkanlarını derledik. Keyifli okumalar!

  Dünyanın dört bir yanından öğrencilere, üst düzey kalitede dersleri, kendilerini geliştirmeleri adına sunan Stanford Online platformu; kendinizi ve hayallerinizdeki kariyere giden yolu keşfetmenizi sağlayacak. Stanford Online 1995'te kuruldu ve o tarihten bu yana Stanford kültürüyle yoğurularak gelişmeye, öğretmeye, farklı dünyaların kapılarını aralamaya devam ediyor.  

  1) Kurslar 

  Ücretli ve ücretsiz neredeyse her alanda dersler bulunmakta. Kursların hepsi online ve içeriğine göre 2-10 hafta arası sürebiliyor. Arama çubuğuna yazdığınız anahtar kelimelerle kendinize uygun dersleri araştırabilir, sizin için en faydalı görüneni seçebilirsiniz. 

  2) Specializations 

  Bir alanda uzmanlaşmak isterseniz Stanford Online size birinci sınıf yüksek lisans deneyimi yaşatmak için gereken her şeye sahip! Online başvurabileceğiniz Master's Degree ve Graduate programlarında önce bazı kriterlere dayanarak belirli bir seçim sürecine dahil oluyorsunuz. Bu programların çoğu ihtiyacı olan öğrencilere burs ve maddi destek sağlamakta. Detaylı bilgiye buradan ulaşabilirsiniz.

  3) Sertifikalar 

  Kurslarda Degree, Graduate Certificate, Professional Certificate olarak 3 tip sertifika sunulmakta. Ücretsiz sertifika programları da bulunmakta olup, ders ücretli içeriğine göre değişmektedir. 

  4) Online Diplomalar 

  Stanford Online platformunda tamamladığınız programların bazıları size online diploma sunabilir. Bu programlar uzun içerikli ve kapsamlı olup 6-12 ay arası sürede tamamlanabilmektedir. 

  Sık Sorulan Sorular 

  1) Hangi dersler sunulur? Hangi eğitimler var?

  Aklınıza gelebilecek her alanda çeşitli eğitimler mevcut. Daha detaylı incelemek ve size uygun kursu keşfetmek için buradan siteyi ziyaret edebilirsiniz.

  2) Eğitimler hangi dilde veriliyor?

  Stanford Online eğitim dili İngilizcedir.

  3) Platform ücretli mi?

  Stanford Online platformunda ücretli ve ücretsiz birçok kurs bulunmakta. Erişimi ücretsiz olan kursların çoğunluğu online sertifikanızı belirli bir ücret talep ederek vermekte. Specialization programlarının tamamı ücretli kurslardan oluşmaktadır. Stanford'ın çeşitli kurs ve programlarına kaydolmak için burs talep edebilir ve değerlendirilmeye alınabilirsiniz.

  4) Kimler eğitim alabilir?

  Her seviye için kurslar bulunuyor. Belirli bir yaş sınırı yok.

  5) Kurs süresi ne kadar?

  Her kursun süresi içeriğine ve yoğunluğuna göre birbirinden farklıdır. Haftalık, aylık, yıllık farklı uzunlukta olabilir. Öğrenme hızınıza göre kursu daha erken ya da geç bitirebilirsiniz.

   

  Yorum

  Zaten Hesabınız Varsa Buradan Oturum Açın
  Henüz bir yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun
  Milyon Kadına Mentor programı, CampusWIN Akademi gönüllülerinden oluşan bir çember.
  © 2023 BinYaprak. Tüm Hakları Saklıdır.
  Bir TurkishWIN girişimidir.