İlham Röportajları: Büşra Tonyalı

  Bu ayki ilham röportajlarımızın konuğu sevgili Büşra Tonyalı. Kendisini ve geçtiği yolculukları anlatan ilham dolu bir röportaj sizleri bekliyor. Sakın kaçırmayın!!

  5 Popüler Siber Güvenlik Sertifikası

  Popüler siber güvenlik sertifikalarını sizler için derledik. Security+, SSCP, CEH, OSCP ve CCSP nedir? Sınav süresi, konu ve gereklilikleri nelerdir? Sorularınıza cevap bulmak istiyorsanız bu yazıyı kaçırmayın, keyifli okumalar!

  Ücretsiz Eğitim Platformları: Stanford Online

   Stanford Online Kursları size Stanford'ın parlak öğrencileri arasında sınıfın en önünden bir sıra vadediyor! Sizler için platformun detaylarını ve imkanlarını derledik. Keyifli okumalar!

  LinkedIn Nedir? LinkedIn ile Neler Yapabilirsin?

  Bu defa, 'Networking' kitabı yazarı Ertuğrul Belen'in 'İş Dünyasında LinkedIn ile Networking' kitabından ilk bölümle karşındayız. LinkedIn nedir? LinkedIn'de neler yapabilirsin? Cevabı yazıda!

  İşe Alınmanızı Sağlayacak Beceriler

  Günümüzde işverenler ve işe alım yetkilileri, mezunların sadece eğitimlerine değil, aynı zamanda sahip oldukları becerilerine de dikkat ediyorlar. Sen de bu becerilerin neler olduğunu öğrenmek istiyorsan yazıyı okumaya devam et!

  Çalışan Annelerin Ev ve İş Dengesi Kurabilmeleri İçin Öneriler

  Birçok çalışan kadın, anne olduktan sonra ev ve iş arasında kalıyor ve birini tercih etmek zorunda hissediyor. Bir tercih yapılmadan önce ev ve iş arasında denge kurmak denenebilir. Bu dengenin kurulması için birkaç önerimiz var!

  5 Maddeyle Üniversite Hayatında Mutlaka Yapman Gerekenler

  Yapacağımız çeşitli aktivitelerle üniversite sürecimizi hayatımızın diğer dönemlerinden farklı ve daha değerli kılabiliriz!

  Kariyer Basamaklarını Hızlı Tırmandıran 10 Adım

  Andre Gide'nin bir sözü ile başlayalım: "Açılmamış kanatların büyüklüğü bilinmez." Yeni mezunlar için kariyer basamaklarını hızlı tırmandıran 10 adımı paylaşacağım sizinle.

  Mentorün Deneyim Çantasının En Kıymetli Hazinesi: Etkin Sorular

  İyi bir soru hayat değiştirebilir mi? Bizce evet! İyi bir mentorun hazinesi ya da gizli silahı iyi ve etkin sorulardır. Devamı yazıda!

  Bir Üyesinin Gözünden Galatasaray Üniversitesi Women in Business Kulübü

  Dijital bir ekranda görüp tıkladığın bu yazıyı okumaya başladıysan ne mutlu… Birlikte Galatasaray Üniversitesi Women in Business kulübünü tanıyalım istiyoruz. Kulübümüzün amacı ne, neler yapıyor? Eğer öğrenmek istersen devam edelim. 

  Peki, P&G Bana Ne Kadar Uygun?

  CampusWIN, P&G şirket gezisindeydi. Kampüs lideri Merve'nin izlenimleri yazıda!

  Y Kuşağını Anlamak İçin Personel Eğitim Programı

  Şirketlerin ve kurumların performans seviyelerinin artması için Y kuşağının beklentilerini ve ihtiyaçlarını anlamaları gerekir. Bu amaçla düzenlenen Personel Eğitim Programı hakkında ayrıntılar yazıda.

  STEM Akışı

  "STEM Lider Öğretmen Serim DURMAZTÜRK tarafından yazılan ve STEM'i anlatan bu güzel yazıya hepinizi bekleriz! Keyifli Okumalar!"

  STEM'li Yıllar

  Matematik öğretmeni Egemen Şenyurt ile STEM'İ daha yakından tanıyoruz. Keyifli  okumalar!

  STEM'li Bir Dönem

  STEM Lider Öğretmeni Nezahat ÜNAL'ın STEM ile tanışması ve bu süreçteki macerasını anlatan bir yazısıyla karşınızdayız! Keyifli Okumalar!

  İçimizdeki Çocuk

  Sevgi Cansu Aydalga ile STEM Programında içimizdeki çocuğu hep birlikte bu yazıda hissediyoruz! Sizleri de bizlerle bu yazıda hissetmeye davet ediyoruz.  

  STEM Dolu Günler

  Serap Kılınç ile STEM'in kattıklarını hep birlikte görelim. Keyifli okumalar! 

  Mentorlük Nedir, Neden Önemlidir

  Melek Pulatkonak ile #mentorluk üzerine bir video hazırladık. Dileriz #Kariyer ve #gelişim sürecinizi planlarken bu video size fayda sağlar. 

  İşe Geri Dönenler Ve Kelimeler 2018

   Yeniden Biz ekibi yeniden işe başlamayı düşünen ya da başlamış kadınların iş hayatı ile bağdaştırılan kelimeleri tek bir sözcük ile açıklamasını istedi.

  Google Brain Araştırmacısı Ekin Doğuş Çubuk İle "AI" Üzerine

  Google Brain Araştırmacısı Ekin Doğuş Çubuk'un bilim yolculuğu ve gençlere önerilerini bu canlı yayınımızdan takip edebilirsiniz. Ekin Doğuş Çubuk liseyi İstanb...

  © 2024 BinYaprak. Tüm Hakları Saklıdır.
  Bir TurkishWIN girişimidir.