10 Adımda Networking – Genel Bakış

  10 Adımda Networking – Genel Bakış

  "10 Adımda Networking" kitap serisinin tamamını okudun mu? Kitapta yer alan bölümler ve genel bir bakış için yazıya göz gezdirmeyi unutma!

  Networking tanışma, tanıştırma ve tanınma sanatıdır. Özünde yeni bağlantılar oluşturmayı bu bağlantıları sürdürebilmeyi ifade eder. Bağlantılarınızla ilişkilerinizi sürdürmek maalesef sosyal medyadaki paylaşımlarını beğenmek değildir. Keşke o kadar kolay olsaydı! Networking, aslında kendi içinde bazı kurallarıyla yöntemleri olan ve bu sebeple adım adım öğrenilmesinin oldukça etkili olduğu bir beceridir.

  Doğal bir "networker" olmayabilirsin; fakat bu hiçbir zaman mükemmel bir "networker" olamayacağın anlamına da gelmez! Unutma, etrafında gördüğün sosyal ağı geniş birçok kişi aslında kendini sonradan inşa etmiştir. Yani networking'in nasıl yapılacağını gözlem ve araştırmaları sonucu öğrenmiştir. Oysa Ertuğrul Belen'in Networking kitabından referans alarak oluşturduğumuz 10 adımda Networking yazı dizimizde sana çok daha kolay bir yol sunuyoruz. Adım adım nasıl bir networker olunur sorusunu senin için cevaplıyoruz. O zaman gel seni bir networker yapalım!

  10 Adımda Networking yazı dizimizin tüm adımlarını hala okumadıysan, okumak için maddelerin üzerine tıklayabilirsin!

  Kaynak: "Tanışma, Tanıştırma, Tanınma Sanatı: Networking" Ertuğrul Belen

   

  Yorum

  Zaten Hesabınız Varsa Buradan Oturum Açın
  Henüz bir yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun

  Business Networking Akademi Kurucusu

  Çok Satanlar "Networking" Kitabı Yazarı

  Ertuğrul Belen, sonuç odaklı işbirliklerini geliştirmek ve iş dünyası başta olmak üzere bireylerin hedeflerine yönelik güven odaklı çevre stratejilerini tasarlama vizyonuyla Business Networking Akademi'yi kurmuştur. Networking'i Tanışma, Tanıştırma ve Tanınma™ Sanatı olarak tanımlayan Ertuğrul Belen, birçok BIST 100 kurumuna ve 80 binin üzerinde profesyonel, üst düzey yönetici ve girişimciye Türkiye'de bir 'ilk' olan Speed Networking™ hızlı tanışma seanslarını yaptırmış ve patentli Networking eğitimleri vermiştir.  

  Networking eğitimleri, Speed Networking™ uygulamaları, LinkedIn Stratejileri ve CEO Networking Programı'nın yanı sıra araştırmalarını düzenli yayınlayan Ertuğrul Belen, Çok Satanlara girmeyi başaran “Networking, Tanışma, Tanıştırma ve Tanınma Sanatı” ve “Girişimciliğin Altın Kuralları" kitaplarının yazarıdır. Belen, Galatasaray Lisesi ve Wisconsin Üniversitesi mezunudur. Ertuğrul Belen, Erickson Coaching International’da Profesyonel Koçluk ve NLP Master çalışmalarını tamamlamıştır. TEDx konuşmalarında da sahne alan Belen, Türkiye Milli Yüzme Takımı eski yüzücüsüdür.

  Ertuğrul Belen’in yeni kitabı “İş Dünyasında LinkedIn ile Networking” Haziran 2018’de Optimist Yayın Grubu tarafından yayınlanmıştır.

   

  © 2024 BinYaprak. Tüm Hakları Saklıdır.
  Bir TurkishWIN girişimidir.