Yokuşu Çıkarken Yanında Kız Arkadaşların Olmalı! - Ayşegül Gürerk

  ''Yokuşu çıkarken yanında kız arkadaşların olmalı!'' diyen Common Purpose Türkiye Genel Müdürü Ayşegül Gürerk kendi kariyer planlaması hakkında bilgiler veriyor. Siz de kendi #başarıhikayenizi yazmaya hazır mısınız?

  Kentucky'de büyüdü. ODTÜ Eğitim Fakültesi'nden mezun oldu. New York'ta Pace Üniversitesi Eğitim Yöneticiliği üzerine yüksek lisans yaptı. Bilkent Üniversitesi ve İstanbul Bilgi Üniversitesi'nde dersler verdi. British Council'da önce İstanbul Eğitim Müdürü, sonra Türkiye Sınav Departmanı Müdürü olarak çalıştı. Uluslararası konferanslarda çalışmalarının sunumlarını yaptı. 2007'de Common Purpose ile tanıştı ve bu liderlik hareketini Türkiye'ye getirmek için çalıştı. Bu süreçte "Pearson" şirketlerinden olan Edexcel'in Türkiye Müdürü olarak çalıştı. 2008'de Common Purpose Türkiye'nin kurulmasını sağladı ve Genel Müdürü oldu. Üye olduğu STKlar: TED İstanbul Koleji Vakfı, Hazar Eğitim ve Dayanışma Derneği, Altı Nokta Körler Vakfı, İnsanlık Güneşi Vakfı ve ODTÜ Mezunlar Derneği. 

   

  Yorum

  Zaten Hesabınız Varsa Buradan Oturum Açın
  Henüz bir yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun

  BinYaprak; iş hayatına atılmaya hazırlanan farklı coğrafyalardaki üniversiteli kadınla, çalışan kadının ilham, tecrübe ve iş fırsatlarını paylaştıkları, çalışan kadının dijital kız kardeşlik çemberi.

  © 2024 BinYaprak. Tüm Hakları Saklıdır.
  Bir TurkishWIN girişimidir.