CampusWIN Hikayem: Zehra Ceren Şahin

  CURRENT---CampusWIN-Brand-Guideline-2022

  CampusWIN Academy liderlerimizden Zehra Ceren, CampusWIN hikayesini sizin için kaleme aldı. Keyifli okumalar! 

  Herkese Merhaba!

  Ben Zehra Ceren Şahin, Gaziantep Üniversitesi CampusWIN lideriyim. Benim CampusWIN hikayem 2022 yılında başladı. Üniversitede bir kulüpte başkanlık yaptığım sene yeni bağlantılar kurmak için araştırma yaptığım bir gün TurkishWIN Speaker Club ve Milyon Kadına Mentor'a denk geldim, siteyi biraz daha kurcalayınca CampusWIN başlığını gördüm. Başvurular başlayınca hemen başvuru yapıp ve birkaç aşamadan sonra CampusWIN ailesinin bir parçası oldum.Yepyeni ve heyecanlı bir başlangıçtı :)

  Geriye dönüp baktığım zaman benim için bu süreçte iki önemli kelime var: İNANÇ ve UMUT.

  Üniversite yıllarımızda her şeye yetişmeye çalışıp eksik kaldığımızı düşündüğümüz zamanlar olabiliyor. Yalnız olduğumuzu ve bazı şeylerin üstesinden gelemeyeceğimizi hissediyoruz. Ben CampusWIN hikayemde yalnız olmadığımı beni destekleyen farklı illerinde yaşayan kız kardeşlerimin olduğunu hissettim. CampusWIN Academy Day sayesinde sizinle aynı duyguları paylaşan akranlarınız ile bir araya geliyorsunuz. Mutluluğunuzu, başarınızı, heyecanınızı; üzüntünüzü, stresinizi, yorgunluğunuzu o gün sizi anlayan başka insanlarla paylaşmak, benzer yollardan geçtiğinizi görmek çok anlamlı. Aynı zamanda sektördeki başarılı kişiler ve mezun ağımızdaki kız kardeşlerimizle de bir araya geliyoruz, bu etkinliklerde yeni insanlarla tanışıp etkili bir network oluşturabiliyorsunuz. Düzenlenen etkinlikler, verilen eğitimler ve CampusWIN liderlerine özel koçluk seansları ile kendinizi daha yakından tanıyıp yeni fırsatlar elde edebiliyorsunuz. Programda sizlere verilen görevler sayesinde sorumluluk bilincinizi arttırıp yeni şeyler öğreniyorsunuz. Hatta ben bu program sayesinde ilk stajımı buldum ve orada harika deneyimler elde ettim. Size hiç ummadığınız anda yeni kapılar açan veya gittiğiniz yolda sizi hızlandıracak adımlar atmanızı sağlayan harika bir program. Hayatınız boyunca unutmayacağınız bir süreç olduğunu düşünüyorum. Burada birbirimizin hikayelerinden ilham aldığımız, umut olduğumuz ve desteklediğimiz için şanslı hissediyorum.

  Hayatımın dönüm noktalarından biri olan bu yolculukta bizi her zaman destekleyen TurkishWIN ekibine; güler yüzleri ile içeride bulunduğum her andan zevk almamı sağlayan başta MKM Circle olmak üzere bütün CampusWIN liderlerine çok teşekkür ederim. Birbirimize ışık ve umut olmaya devam edeceğimiz, tanıştığımız her insanın hayatında ufak da olsa bir iz bırakacağımız daha nice yıllarımız var. Dünya biz el ele olduğumuz sürece harika bir yer olmaya devam edecek. İyi ki varsınız, iyi ki yollarımız kesişti! 

   

  Yorum

  Zaten Hesabınız Varsa Buradan Oturum Açın
  Henüz bir yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun

  Biz TurkishWIN liderlik programı CampusWIN Academy'de senin için yazılar yazan kız kardeşleriniz. İşte fırsat eşitliğini sağlamak için yetkinin ötesinde liderlik edip, fark yaratmak ve kendimizi geliştirmek için birlikteyiz. Her Mart ayında aramıza yeni kız kardeşlerimiz katılıyor. Bekleriz🙂

  © 2024 BinYaprak. Tüm Hakları Saklıdır.
  Bir TurkishWIN girişimidir.