CampusWin Yolculuğumda İlk Günüm: Miray Sever

  Miray Sever CampusWin yolculuğunun ilk gününü ve duygularını sizler için yazdı. Keyifli okumalar.

  Geçen sene üniversiteye kendimi elimden gelen her açıdan geliştirme isteğiyle başladım. Ne yazık ki okul dönemimiz dünya çapında var olan bir salgın dönemine denk geldi ve bu da hayatlarımızda birçok açıdan dezavantaj yarattı. Buna rağmen online derslerime katılmaya büyük bir hevesle başladım fakat bir süre sonra motivasyonum oldukça azaldı. Tam bu sıralarda CampusWin ile karşılaştım. Biraz araştırdım ve başvurmaya karar verdim. Champion olarak seçildiğimi öğrenince çok sevindim. O kadar sorunun arasında kendimi yeniden iyi hissetmeye başladım. Benim için gerçekten büyük bir motivasyon kaynağı oldu.

  İlişkilerine çok önem veren birisiyim. Özellikle de arkadaşlık ilişkilerine. Üç sene önce katıldığım, hayatımın ilk dönüm noktası olan yurtdışı değişim programı sayesinde Türkiye'nin birçok şehrinden yakın arkadaşlar edindim. Hatta en yakın arkadaşlarım farklı şehirlerde yaşıyorlar. Bunun ne kadar güzel bir şey olduğunu biliyorum. CampusWin sayesinde yine böyle bir şansım var ve bu sefer bu insanlar benim kız kardeşim olacaklar. Benim için gerçekten çok heyecan verici. 

  11 Mayıs 2021'de gerçekleşen Welcoming Event 

  Geçtiğimiz günlerde yeni gelen Championlarla tanışmak için Welcoming Event düzenlendi. Doğruyu söylemek gerekirse bu kadar sıcak ve samimi bir ortam beklemiyordum. Başlarken çok heyecanlı ve biraz da gergindim ama ekranda gördüğüm tüm o gülen güzel yüzler sayesinde tüm gerginliğim geçti. Enerjileri bu kadar pozitif olan insanlarla tanışmak harikaydı. Bu event sayesinde CampusWin'e başvurmakla gerçekten çok iyi bir karar verdiğimi anladım. Maalesef ki birçok alanda ayrımcılığa uğradığımız bu dünyada kadınlar olarak birbirimize destek olmamız büyük önem taşıyor. Bu nedenle CampusWin'in esas aldığı kız kardeşlik kavramı çok değerli. Bu mükemmel deneyimi yaşama fırsatı yakaladığım için çok mutluyum. Kız kardeşlerimle birlikte hem eğlenip hem de öğrenerek kendi başarı hikayelerimizi yazacağımıza inanıyorum. Bence CampusWin sayesinde hayatımın ikinci dönüm noktasını da bulmuş bulunuyorum.

   

  Yorum

  Zaten Hesabınız Varsa Buradan Oturum Açın
  Henüz bir yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun

  Biz TurkishWIN liderlik programı CampusWIN Academy'de senin için yazılar yazan kız kardeşleriniz. İşte fırsat eşitliğini sağlamak için yetkinin ötesinde liderlik edip, fark yaratmak ve kendimizi geliştirmek için birlikteyiz. Her Mart ayında aramıza yeni kız kardeşlerimiz katılıyor. Bekleriz🙂

  © 2023 BinYaprak. Tüm Hakları Saklıdır.
  Bir TurkishWIN girişimidir.