Etki Yarat! (Şirket Ortağı ) - Demet Özdemir

   EY Şirket Ortağı Demet Özdemir ile kariyer yolculuğu hakkında çok keyifli bir sohbet gerçekleştirdik. Dileriz bu video #kariyer planlamanızda size ilham verir.


  Orta Doğu Teknik Üniversitesi İşletme Yönetimi Bölümü'nden mezun olan Demet Özdemir, London School of Economics'den Uluslararası Muhasebe ve Finans konusunda yüksek lisans derecesine sahip. Demet Özdemir, EY Türkiye çatısı altında çeşitli sektörden uluslararası ve yerel müşterilerin birleşme ve satın alma danışmanlığı, satış danışmanlığı, şirket değerlemesi ve fizibilite çalışmaları, özelleştirme gibi süreçlerinde yer aldı. EMEIA (Avrupa, Orta Doğu, Hindistan ve Afrika) Büyüyen Pazarlar Lideri olarak sürdürdüğü kariyerinde, özel sermaye fonları ve girişim sermayeleri hakkında yüksek oranda büyüme potansiyeli olan şirketlere, girişimcilere, halka arz (IPO) ve aile şirketlerine danışmanlık hizmeti veren Demet Özdemir, denetim ve kurumsal finansman alanlarında 20 yılı aşkın deneyim sahibidir. Evli ve bir erkek çocuk annesi olan Demet Özdemir, eski bir milli kayakçı olup 1987-1991 yılları arasında dört sene üst üste Türkiye şampiyonlukları bulunmaktadır. 

   

  Yorum

  Zaten Hesabınız Varsa Buradan Oturum Açın
  Henüz bir yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun

  BinYaprak; iş hayatına atılmaya hazırlanan farklı coğrafyalardaki üniversiteli kadınla, çalışan kadının ilham, tecrübe ve iş fırsatlarını paylaştıkları, çalışan kadının dijital kız kardeşlik çemberi.

  © 2024 BinYaprak. Tüm Hakları Saklıdır.
  Bir TurkishWIN girişimidir.