Doğan Taşkent: Başkalarının “Olmaz" Demesi Seni Yıldırmasın

   ''Başkalarının ''olmaz'' demesi seni yıldırmasın!'' diyen İsviçre Ticaret Odası'nın başkanı Doğan Taşkent ile kendi kariyer planlaması hakkında bilgiler veriyor. Siz de kendi #başarıhikayenizi yazmaya hazır mısınız? Başkalarının ''olmaz'' demesi seni yıldırmasın!'' diyen İsviçre Ticaret Odası'nın başkanı Doğan Taşkent ile kendi kariyer planlaması hakkında bilgiler veriyor. Siz de kendi #başarıhikayenizi yazmaya hazır mısınız?

  Doğan Taşkent, 1993 yılında Eidgenösische Technische Hochschule Zürich (ETH) Elektrik Mühendisliği Fakültesi'nden mezun oldu. Massachusetts Institute of Technology (MIT) ve Polytechnic Institue of NYU üniversitelerinde doktora yaptı. 1998-2005 yıllarında Lucent Technologies Bell Laboratories'de (New Jersey) fiberoptik ağ sistemleri gurubunda Ar-Ge mühendisi, uzman danışman ve uzman eğitimci olarak görev aldı. New York'taki Lucent Worldwide Services grubunda danışmanlık yaptı. 2006 senesinden bu yana Arkan & Ergin Kurumsal Finansman bünyesinde şirket yapılandırma danışmanı olarak çalışmaktadır. MIT Enterprise Forum Türkiye kurucu başkanıdır. Endeavor Türkiye danışma kurulunda bulunmaktadır. 2012 senesinden beri Türkiye'deki İsviçre Ticaret Odası'nın başkanlığı görevine devam etmektedir.

   

  Yorum

  Zaten Hesabınız Varsa Buradan Oturum Açın
  Henüz bir yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun

  BinYaprak; iş hayatına atılmaya hazırlanan farklı coğrafyalardaki üniversiteli kadınla, çalışan kadının ilham, tecrübe ve iş fırsatlarını paylaştıkları, çalışan kadının dijital kız kardeşlik çemberi.

  © 2024 BinYaprak. Tüm Hakları Saklıdır.
  Bir TurkishWIN girişimidir.