Duygularla Nasıl Başa Çıkılır? / Duygu Yönetimi

  #EvdeKal'ıyoruz & duygularımızı yönetiyoruz: #duygusalzeka nedir? #belirsizlik ile nasıl başa çıkılır? Tüm bunları ve çok daha fazlasını Nazlı Özek ile canlı yayında konuşuyoruz!

  Nazlı Özek Kimdir;

  Nazlı Özek strateji uygulaması, değişim yönetimi ve yüksek performans konularında uzman yöneticikoçu ve liderlik gelişim danışmanıdır. 15 yılı aşkın yöneticilik deneyimi bulunan Nazlı Özek kariyeriboyunca uluslararası dünya devi markalar ile çalışmış,bu markaların Türkiye pazarında hızlı ve sürdürülebilir bir şekilde büyümelerine destek olmuştur. 1979 İstanbul doğumludur. 1995 senesinde AFS bursu ile gittiği Amerika'da Washington Senior HighLisesi'nde liseyi bitirmiştir. 2000 senesinde University of Essex'de Siyasal Bilimler ve Ekonomi üzerine çift daldan mezun olmuştur. Yüksek Lisansını INSEAD Business School'da Örgütsel Klinik Psikolojiüzerine 2015 senesinde tamamlamıştır. 2001 senesinde kariyerine başladığı aile şirketleri Matset Matbaa Mak ve Malz A.Ş'de ithalat, ihracat ve üretim faaliyetlerinde çalışmış, şirketin uzun yıllar CFO ve ardından da Genel Müdür Yardımcılığıgörevlerini üstlenmiştir.2011-2014 seneleri arasında Vector Consultants Türkiye ortağı olarak strateji uygulaması, kurumsal ve operasyonel verimlilik, değişim yönetimi, liderlik ve yönetici gelişim programları konularında kurumlara danışmanlık ve koçluk hizmeti vermiştir. Mentor Liderlik Gelişim Danışmanlık şirketinde 2012 senesinden beri Yönetici Koçluğu ve Liderlik Gelişim Danışmanlık hizmeti veren Nazlı Özek, 2019 itibariyle şirketin Yönetici Ortağı olarak yurt içi ve yurt dışı projelerinin yönetiminde de görev almaktadır. 

   

  Yorum

  Zaten Hesabınız Varsa Buradan Oturum Açın
  Henüz bir yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun

  BinYaprak; iş hayatına atılmaya hazırlanan farklı coğrafyalardaki üniversiteli kadınla, çalışan kadının ilham, tecrübe ve iş fırsatlarını paylaştıkları, çalışan kadının dijital kız kardeşlik çemberi.

  © 2024 BinYaprak. Tüm Hakları Saklıdır.
  Bir TurkishWIN girişimidir.