EMCC Mentorluk Eğitimi - Banu Köylüler (EMCC Türkiye Sosyal Sorumluluk Takım Lideri)

  EMCC Türkiye Sosyal Sorumluluk Projeleri Takım Lideri Banu Köylüler ile temel #mentorluk süreçleri hakkında görüşme gerçekleştirdik. Bu #tüyo videomuz dileriz size yardımcı olur!

  Banu Köylüler Kimdir:
  Banu Aykın Köylüler, Boğaziçi Üniversitesi Kimya SUNY (The State University of New York) Buffalo Multidisciplinary Studies Yüksek Lisans mezunudur. EMCC Senior Practitioner akreditasyona sahip profesyonel koç/mentor ve yaratıcı öğretim tasarımcısıdır.

  BANAY Akademi kurucusu olarak Türkiye'nin önde gelen sivil toplum kuruluşlarına mentorluk ve softskill eğitim programları danışmanlığı yapmaktadır. Bunların yanı sıra Google Eğitimciler Grup Programı Türkiye lideri olan Köylüer, Boğaziçi Üniversitesi Eğitim Fakültesi Bilgisayar Bilimleri ve Eğitim Teknolojileri bölümünde yarı zamanlı öğretim görevlisi ve EMCC Türkiye Sosyal Sorumluluk Projeleri Takım Lideridir. BÜMED (Boğaziçi Üniversitesi Mezunlar Derneği), EMCC Türkiye, Wtech (Teknolojide Kadın Derneği) ve ÇYDD ( Çağdaş Yaşamı Destekleme Derneği) üyesidir. Uzun yıllardır çeşitli çok sesli korolarda korist olarak yer alan Banu Aykın Köylüer halen Boğaziçi Üniversitesi Mezunlar Korosu üyesi, evli ve Ayberk Kaan'ın annesidir. 
   

  Yorum

  Zaten Hesabınız Varsa Buradan Oturum Açın
  Henüz bir yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun
  © 2024 BinYaprak. Tüm Hakları Saklıdır.
  Bir TurkishWIN girişimidir.