Eren Çamlıkaya | Hedefimiz Dünya'yı Değiştirmek Olmalı!

  Eren Çamlıkaya ile Hedefimiz Dünya'yı değiştirmek olmalı!

  Eren Çamlıkaya "Girişimci kimdir?", "Geleceğin organizasyonu nasıl olmalı?", "Kurallar nasıl değişiyor?", "Geleceğin yetkinlikleri neler?", "Büyüme kafası nedir?" gibi soruları cevaplıyor, sizin de ne yapmanız gerektiğini anlatıyor ve diyor ki "Hedefimiz Dünya'yı değiştirmek olmalı!" 

  İyi seyirler. 

  İnternet girişimlerinde 10 yıllık yönetim tecrübesine sahip Çamlıkaya, Üsküdar Amerikan Lisesi'nden sonra İ.T.Ü Elektronik Mühendisliği'nden Lisans ve Sabancı Üniversitesi Bilgisayar Mühendisliği'nden Yüksek Lisans derecelerini alıp İ.T.Ü İşletme Mühendisliğinde "Girişim Pazarlaması" konusunda Doktora eğitimine başladı. Bu arada organizasyonel dönüşüm ve dijital ürün yönetimi konularında uzmanlaşırken kurumiçi girişimcilik seminerleri de vermeye başladı. Aslanoba Group şirketlerinde görev aldıktan sonra Hürriyet Medya Grubuna bağlı Yenibiris.com'un şirket ortağı ve Genel Müdür'ü olan Çamlıkaya özellikle son 1 yıldır "RecTech (İstihdam Teknolojileri)" ve "Employer Branding (İşveren Markası)" konularında firmalarda farkındalık yaratmak için araştırmalarına devam ederken aynı zamanda Kültür Üniversitesinde Girişimcilik dersleri veriyor.

   

  Yorum

  Zaten Hesabınız Varsa Buradan Oturum Açın
  Henüz bir yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun

  TurkishWIN, Türkiye ile bağı olan dünya vatandaşı tüm kadınların birbirlerine ilham ve güç verdikleri fark yaratan bir kizkardeslik networkudur. Avrupa, Amerika ve Türkiye'de faliyette olan TurkishWIN’in misyonu, benzer dünya görüşüne sahip, öğrenmeye açık kadınların içten paylaşımlarına ve birbirlerine fırsat yaratmalarına olanak tanımaktır. BinYaprak bir TurkishWIN girişimidir.

  © 2024 BinYaprak. Tüm Hakları Saklıdır.
  Bir TurkishWIN girişimidir.