Gizem Moral Kunter | Hayattaki Varlık Nedeninizi Şereflendirin!

  Emlakjet Ceo'su Gizem Moral Kunter soruyor; "Sizin hayattaki varlık nedeniniz nedir?" Gizem'in ilham veren konuşmasını dinleyin!

  Gizem Moral Kunter, 20 yılı aşkın profesyonel iş hayatı geçmişine sahip Gizem Moral Kunter, lise eğitimini İzmir Amerikan Koleji'nde tamamladıktan sonra 1993-97 yılları arasında lisans öğrenimini Marmara Üniversitesi'nde Ekonometri bölümünde aldı. Profesyonel iş hayatına Türk Henkel pazarlama'da başlayan Kunter bu yıllar esnasında Yeditepe Üniversitesi'nde MBA eğitimini tamamladı. FMCG sektöründe elde ettiği 7 yıllık deneyimin ardından 2004 yılında Turkcell'de Stratejik Planlama görevine gelen Kunter, 11 yıllık Turkcell kariyerinde Stratejik Pazarlama yöneticiliği ardından Gnctrkcll Marka Yönetimi ve şirketin büyümesinde en önemli alan olan Mobil İnternet Ürün Yönetimi gibi çeşitli bölümlerin yöneticiliğini üstlendi.

  2015 yılında, Türkiye'nin en büyük internet yatırım şirketi ilab'in iştiraki yeni nesil emlak bulma sitesi Emlakjet'de CEO'luk görevine getirildi. Halen telekomünikasyon ve FMCG sektörlerindeki deneyimini; müşteri ihtiyacını doğru anlama, analitik düşünebilme ve stratejik pazarlama yetileriyle birleştirerek gayrimenkul sektörüne aktarmaktadır. Kişi ve kurumların varoluş sebepleri doğru anlama ve bunun üzerine tutku ile hizmet vermeye çalışmaları gerekliliğine inanan Kunter halen TurkishWIN ve ITU Çekirdek'de genç kadın ve genç girişimcilere mentorluk vermektedir. Aynı zamanda YenidenBiz, Vizyon 100 ve emlak sektörünün gelişimine destek vermek amaçlı kurulan GISP(Gayrimenkul için Strateji Platformu) aktif üyesidir. 

   

  Yorum

  Zaten Hesabınız Varsa Buradan Oturum Açın
  Henüz bir yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun

  TurkishWIN, Türkiye ile bağı olan dünya vatandaşı tüm kadınların birbirlerine ilham ve güç verdikleri fark yaratan bir kizkardeslik networkudur. Avrupa, Amerika ve Türkiye'de faliyette olan TurkishWIN’in misyonu, benzer dünya görüşüne sahip, öğrenmeye açık kadınların içten paylaşımlarına ve birbirlerine fırsat yaratmalarına olanak tanımaktır. BinYaprak bir TurkishWIN girişimidir.

  © 2024 BinYaprak. Tüm Hakları Saklıdır.
  Bir TurkishWIN girişimidir.