Sen De Yapabilirsin - (Operasyonel Partner) - Gizem Moral Kunter

  SEN DE YAPABİLİRSİN! 

  Revo Capital Operasyonel Partner Gizem Moral Kunter ile kariyer yolculuğu hakkında çok keyifli bir sohbet gerçekleştirdik. Dileriz bu video kariyer planlamanızda size ilham verir.

  Gizem Moral Kunter, 20 yılı aşkın profesyonel iş hayatı geçmişine sahip Gizem Moral Kunter, lise eğitimini İzmir Amerikan Koleji'nde tamamladıktan sonra 1993-97 yılları arasında lisans öğrenimini Marmara Üniversitesi'nde Ekonometri bölümünde aldı. Profesyonel iş hayatına Türk Henkel pazarlama'da başlayan Kunter bu yıllar esnasında Yeditepe Üniversitesi'nde MBA eğitimini tamamladı. FMCG sektöründe elde ettiği 7 yıllık deneyimin ardından 2004 yılında Turkcell'de Stratejik Planlama görevine gelen Kunter, 11 yıllık Turkcell kariyerinde Stratejik Pazarlama yöneticiliği ardından Gnctrkcll Marka Yönetimi ve şirketin büyümesinde en önemli alan olan Mobil İnternet Ürün Yönetimi gibi çeşitli bölümlerin yöneticiliğini üstlendi.


  2015 yılında, Türkiye'nin en büyük internet yatırım şirketi ilab'in iştiraki yeni nesil emlak bulma sitesi Emlakjet'de CEO'luk görevine getirildi. 2018 yılına kadar CEO olarak görevine devam eden Kunter, Revo Capital'de Operasyonel Partner olarak girişimcilerle deneyimlerini paylaşmaktadır. Kişi ve kurumların varoluş sebepleri doğru anlama ve bunun üzerine tutku ile hizmet vermeye çalışmaları gerekliliğine inanan Kunter halen TurkishWIN ve ITU Çekirdek'de genç kadın ve genç girişimcilere mentorluk vermektedir.

   

  Yorum

  Zaten Hesabınız Varsa Buradan Oturum Açın
  Henüz bir yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun

  BinYaprak; iş hayatına atılmaya hazırlanan farklı coğrafyalardaki üniversiteli kadınla, çalışan kadının ilham, tecrübe ve iş fırsatlarını paylaştıkları, çalışan kadının dijital kız kardeşlik çemberi.

  © 2024 BinYaprak. Tüm Hakları Saklıdır.
  Bir TurkishWIN girişimidir.