Gökçe Gizem Dallı: Kars'tan İstanbul'a

   Şehir dışında üniversite okumak ile ilgili tüm merak edilenleri cevaplamak için buradayız! Kars'tan İstanbul'a üniversite deneyimini anlatan Gökçe Gizem Dallı, dileriz bu süreçte size yardımcı olur.

  Gökçe Gizem Dallı, Yeditepe Üniversitesi'nde Siyaset Bilimi ve Uluslararası İlişkiler 4. sınıf öğrencisi. Kars'tan İstanbul' a üniversite okumak amacıyla gelmiş olup okuduğu üniversitenin "Women in Business" kulübünde organizasyon komitesinde görev almaya başlamıştır. Daha sonra TurkishWin ile tanışmış olup şimdi ise TurkishWin'de kampüs liderliği yapıyor. Aynı zamanda Women in Business kulübünün başkanı ve organizasyon komitesi lideridir. 

   

  Yorum

  Zaten Hesabınız Varsa Buradan Oturum Açın
  Henüz bir yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun
  Yeditepe Üniversitesi Siyaset Bilimi ve Uluslararası İlişkiler bölümü son sınıf öğrencisi Gökçe Gizem Dallı, Kars’ta dünyaya geldi. İlk-Orta öğretim ve Lise hayatını Kars’ta tamamladıktan sonra üniversite için İstanbul’a geldi. Üniversite eğitimine başladığında üniversite kulüplerinde gönüllü görev almaya başladı. Daha sonra Women in Business kulübü sayesinde TurkishWIN ile tanıştı. TurkishWIN kampüs temsilcisi oldu. Gönüllü çalışmalara önem veren Gökçe Gizem Dallı, Türkonfed (Türk Girişim ve İş Dünyası Konfederasyonu) stajını tamamladı. Şuanda Women in Business kulübünün başkanıdır. En büyük hedefi UN Women’da çalışmak olup, ‘’Gender Studies’’ alanında yüksek lisans yapmak istiyor.
  © 2024 BinYaprak. Tüm Hakları Saklıdır.
  Bir TurkishWIN girişimidir.