Sabret, Korkma! - Gülfem - Ufuk Çakmakçı

  Kurucu ortağı oldukları Prana Danışmanlık Şirketi kanalıyla, Organizasyonel Sağlık ve Mutluluk odaklı çalışmalar yapmakta olan Gülfem ve Ufuk Çakmakçı'nın kariyer planlaması hakkında bilgiler veriyor. Siz de kendi #başarıhikayenizi yazmaya hazır mısınız? 

  İstanbul Üniversitesi Arap Dili ve Edebiyatı mezunu olan Gülfem Çakmakçı, kariyerine Karma International'da Ürün Yöneticisi olarak başladı. Boca Research'te Doğu Avrupa Satış Müdürlüğü, Seagate'te Ortadoğu ve Afrika'dan sorumlu Stratejik Kanal Direktörlüğü, Dell Teknoloji'de Ülke Müdürlüğü, Lenovo'da Türkiye Genel Müdürlüğü'nü yürüttü. Gestalt Lider Koçu olan Çakmakçı'nın motivasyonu, zihnin doğasını anlamak ve birlikte çalıştığı lider ve ekiplerin kaynaklarını/potansiyellerini keşfetmelerine ilham vererek kalıcı dönüşüm yaratmaktır. Bilişim sektöründe 20 yılı aşkın deneyimi bulunan Çakmakçı, son yıllarda lider iletişiminde öne çıkan önemli kadın yöneticilerdendir.

  Öğrenimini Boğaziçi Üniversitesi Endüstri Mühendisliği, Boğaziçi Üniversitesi Ekonomi Yüksek Lisansı, Manchester Üniversitesi Ekonomi Yüksek Lisansı ve Lancaster Üniversitesi Sosyoloji Doktorası mezunu olarak tamamlayan Doç. Dr. Ufuk Çakmakçı, 10 seneyi aşkın süre İstanbul Bilgi Üniversitesi'nde şimdi ise Piri Reis Üniversitesi İktisadi İdari Bilimler Fakültesinde görev yapmaktadır. 'Kendini tanı, insanı keşfet ve sistemleri anla' perspektifi ile öğrenme ve öğretme bakış açısı üzerine yoğunlaştı. Cem Şen Eğitmeni olarak insan zihninin doğasını anlama, enerji geliştirme ve güçlendirme ve stres ve gevşeme teknikleri gibi alanlara odaklandı. Uluslararası akreditasyonu (ICF, PCC) olan bir Gestalt koçudur ve üst düzey lider yöneticilere bütüncül bakış açısıyla kalıcı etki yaratan koçluk desteği sunmaktadır. 

   

  Yorum

  Zaten Hesabınız Varsa Buradan Oturum Açın
  Henüz bir yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun

  BinYaprak; iş hayatına atılmaya hazırlanan farklı coğrafyalardaki üniversiteli kadınla, çalışan kadının ilham, tecrübe ve iş fırsatlarını paylaştıkları, çalışan kadının dijital kız kardeşlik çemberi.

  © 2024 BinYaprak. Tüm Hakları Saklıdır.
  Bir TurkishWIN girişimidir.