Gülüşan Serin | Üniversite Sınavı Son Şansın Değil, Şansını Kendin Yarat!

  Gülüşan'ın Ordu ticaret lisesinden Ernst & Young denetim asistanlığına uzanan hikayesini dinleyin! Sansınızı kendiniz yaratın!

  Ordu'da 3 cocuklu bir ailenin kızı olan Gülüşan, ticaret lisesini bitirdi.Annesinin "Hayattında keşkeyi kullanma. Yaşadığın herşeyin bir anlamı vardır. Geçmişinin geleceğinin önüne geçmesine izin verme" sözünü hayat mottosu yaptı.
  Süleyman Demirel Üniversitesinde okudu.İsmi az duyulmuş Anadolu üniversitelerinden mezun olduktan sonra iş bulma sürecinin zor olduğunu biliyordu.İyi bir denetçi olmak isteyen Gülüşan'ın hayatı Esas Sosyal ve İlk Fırsat Akademi ile tanışması ile değişti.İlk fırsat önümdeki en büyük engeli kaldırdı. Fırsat eşitsizliğinin önüne geçmesini sağlayarak hayallerine ulaşmak için sunulan fırsatları en iyi şekilde değerlendirmeye çalıştı.

  Bugun Ernst & Young,Denetim Asistanı olarak çalışıyor. 

   

  Yorum

  Zaten Hesabınız Varsa Buradan Oturum Açın
  Henüz bir yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun

  TurkishWIN, Türkiye ile bağı olan dünya vatandaşı tüm kadınların birbirlerine ilham ve güç verdikleri fark yaratan bir kizkardeslik networkudur. Avrupa, Amerika ve Türkiye'de faliyette olan TurkishWIN’in misyonu, benzer dünya görüşüne sahip, öğrenmeye açık kadınların içten paylaşımlarına ve birbirlerine fırsat yaratmalarına olanak tanımaktır. BinYaprak bir TurkishWIN girişimidir.

  © 2024 BinYaprak. Tüm Hakları Saklıdır.
  Bir TurkishWIN girişimidir.