Haber Spikeri Jülide Ateş ile Canlı Yayın: Çalışma Hayatında Aile Desteği Nasıl Alınır?

  070320211623529275782

  Kariyer merdivenlerini çıkarken aile desteğini nasıl alacağımız hakkında Dünya güzellik yarışmasında 1. olan sunucu Jülide Ateş'in fikirleri bu yayında. 

  Zaman zaman hepimizin çalışma hayatındaki zorluklar ile savaşırken desteğe ihtiyaç duyuyoruz. Eğitimin başladığı çatı olan aile ve onların desteği her birimiz için önemli. Onların destek ve rızalarını almamız gerekirken, bir yandan onlara zaman ayırmanın gerekliliği ve kendi hedeflerimizde yürürken bu dengeyi sağlayabilmek gerçekten önemli. Sayın Jülide Ateş Türkiye Güzeli seçilerek adım attığı medya dünyasında kendine farklı bir kariyer seçerek televizyon gazeteciliğini ve sunuculuğu tercih etti. Bir yandan Boğaziçi Üniversitesinde İngilizce Öğretmenlik mezunu Jülide Ateş öğrenciyken iyi bir sunucu olma yolunda çalıştığını okurken çalışmanın zorluğunu ve ailesinin hep yanında olduğunu belirtti. Elazığlı olan Jülide Ateş ile güzellik yarışmasına katıldığı zamanlar çevresinden ailesindeki akrabalarından nasıl etkilendiğini, daha sonrasında evlilik hayatında eş ve çocuğu ile kurduğu dengeden de bahsetti. 

  Bana hep yapamazsın denildi. Lütfen sizler birbirinize destek olup yapabilirsiniz diyin, bunu demek sizi yüceltir.

   

  Yorum

  Zaten Hesabınız Varsa Buradan Oturum Açın
  Henüz bir yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun

  BinYaprak; iş hayatına atılmaya hazırlanan farklı coğrafyalardaki üniversiteli kadınla, çalışan kadının ilham, tecrübe ve iş fırsatlarını paylaştıkları, çalışan kadının dijital kız kardeşlik çemberi.

  © 2024 BinYaprak. Tüm Hakları Saklıdır.
  Bir TurkishWIN girişimidir.