Paylaşılan Mutluluk Çiçektir! - Habibe Açık

  ''Paylaşılan mutluluk çiçektir!'' diyen Medipol Üniversitesi Akademisyeni Habibe Açık kendi kariyer planlaması hakkında bilgiler veriyor. Siz de kendi #başarıhikayenizi yazmaya hazır mısınız?

  Hayatının amacını mutluluk olarak tanımlayan Habibe, 1974 doğumlu ve 2 çocuk annesi bir İzmir Karşıyakalı. BAL ve IFL'de aldığı eğitim akabinde, İstanbul'da Boğaziçi Üniversitesi Endüstri Mühendisliğinde lisans eğitimini, Pittsburgh Carnegie Mellon'da da işletme yüksek lisansını tamamladı. Amerikan Havayolları, Turkcell, Microsoft gibi kurumlarda finans, proje yönetimi, ürün yönetimi, danışmanlık ve iş geliştirme gibi alanlarda çalıştı. 18 yıllık profesyonel kariyerinin ardından gönüllük, akademisyenlik ve girişimcilikle yoluna devam etmekte olan Habibe, B-wise Ortak Akıl Platformunun kurucu ortağı ve Sağlıklı Yaşam ve Mutluluk alanında akademisyen olarak görev yapmaktadır. Mutlu bir gelecek için herkesi, Sağlıklı Yaşam ve Mutluluk felsefesini kucaklamaya ve gönüllü olmaya davet etmektedir. 

   

  Yorum

  Zaten Hesabınız Varsa Buradan Oturum Açın
  Henüz bir yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun

  BinYaprak; iş hayatına atılmaya hazırlanan farklı coğrafyalardaki üniversiteli kadınla, çalışan kadının ilham, tecrübe ve iş fırsatlarını paylaştıkları, çalışan kadının dijital kız kardeşlik çemberi.

  © 2024 BinYaprak. Tüm Hakları Saklıdır.
  Bir TurkishWIN girişimidir.