Pes Etme! - Hande Yaşargil Ateşağaoğlu

  "Pes etme!'' diyen Doğan Burda Rizzoli Media Group İnsan Kaynakları Direktörü ve İcra Kurulu Üyesi Hande Yaşargil Ateşağaoğlu kendi kariyer planlaması hakkında bilgiler veriyor. Siz de kendi #başarıhikayenizi yazmaya hazır mısınız?

  Özel Kadıköy Kız Lisesi'nde öğrenim gören Hande Yaşargil Ateşağaoğlu, İstanbul Üniversitesi Psikoloji Bölümü'nden mezun oldu. İnsan Kaynakları Yönetimi alanında pek çok proje gerçekleştiren Hande, İnsan Kaynakları Yönetimi'nin, Türkiye'de "İnsan Yönetimi" olarak algılanması konusunda başarılı çalışmalara imza attı. Yaşargil, iki büyümekte olan bankada İnsan Kaynakları Departmanı'nı kurdu ve bu departmandaki her türlü görevin belirlenip yönetilmesini sağladı. MNG Bank'taki sorumlulukları sadece İK ile sınırlı kalmadı aynı zamanda reklam, halkla ilişkiler, güvenlik ve daha pek çok operasyonel görevleri de kapsadı. Daha sonra, Türk, Alman ve İtalyan ortaklı lider dergi yayıncılık şirketi olan Doğan Burda Rizzoli Media Group'ta İnsan Kaynakları Direktörü ve İcra Kurulu Üyesi olarak görev yaptı. 

   

  Yorum

  Zaten Hesabınız Varsa Buradan Oturum Açın
  Henüz bir yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun

  BinYaprak; iş hayatına atılmaya hazırlanan farklı coğrafyalardaki üniversiteli kadınla, çalışan kadının ilham, tecrübe ve iş fırsatlarını paylaştıkları, çalışan kadının dijital kız kardeşlik çemberi.

  © 2024 BinYaprak. Tüm Hakları Saklıdır.
  Bir TurkishWIN girişimidir.