Milyon Kadına Mentor Hareketi Ağustos Ayı Gelişmeleri

  Milyon-Kadna-Mentor

  Milyon Kadına Mentor hareketinde Ağustos ayında seni nelerin beklediğini öğrenmek için bu yazıyı okuyabilirsin. 

  Sevgili Milyon Kadına Mentor Ailemiz,


  Size güzel bir sürprizimiz var, program websitemizi güncelledik!

  MilyonKadinaMentor.com adresinden yeni sitemizi inceleyebilir, mentilerimiz, mentorlarımız, elçilerimiz, kurumsal katılım ve sizden gelenleri paylaştığımız sayfalara ulaşabilirsiniz.

  Milyon Kadına Mentor hareketi kalbiniz, hayatınız ve/veya kariyerinize dokunmuşsa ve "Sizden Gelenler" sayfamızda deneyiminizi paylaşmak isterseniz, kısa bir notu bizimle Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir. eposta adresinden paylaşabilirsiniz. Dilerseniz paylaşımınızı #iyikimilyonkadinamentor etiketiyle de sosyal medyada paylaşabilir ve hareketimizin yaygınlaşmasına destek olabilirsiniz. Siz paylaşımı yapın, yorumlarınızı siteye eklemek bizde!

  Her Cuma gerçekleşen tanıtım toplantıları ve aylık mentorluk eğitimlerine hız kesmeden devam ediyoruz. LCV ve katılım için LinkedIn hesabımızı takipte kalın.

  İlhamla,

  Milyon Kadına Mentor Ekibi

   Yaklaşan Etkinlikler

  19 Ağustos | 12:00

  Program Tanıtım Toplantısı

  Her Cuma saat 12:00'de birlikteyiz! Milyon Kadına Mentor programı hakkında aklınıza takılan her konuda bilgiyi bu toplantıda alabilirsiniz. Kurumlar, STKlar, paydaşlar, ilgili mentor ve mentiler, sizleri bekliyoruz

  Katılmak İçin Buraya Tıklayın!

  19 Eylül | 12:00

  Mentorluk Eğitimi

  EMCC Türkiye işbirliğinde gerçekleştirdiğimiz eğitimimizde konuşmacımız Selin Üstüner Ertuğ, Evolve Liderlik ve Koçluk İş Ortağı, Mentorluk ve Akreditasyon Çalışma Grubu Lideri, TurkishWIN Milyon Kadına Mentor Program Danışmanı

  Katılmak İçin Buraya Tıklayın!

  Sizden Gelenler 


  Bambaşka bir bakış açısı kazandım. Erasmus stajı ile ilgili, okul bitirme çalışmamla ilgili, stajyerlik yaptığım firmalar, kararsızlıklarım, bilgi eksikliklerim ve benim için çok yeni olan profesyonel dünya ile ilgili görüş alabileceğim bir yol arkadaşı oldu bana mentorum. Bu süreçte yeni bir staja başladım ve erasmus için kabul mektubu aldım."

  Gizem Öztürk Yıldız Teknik Üniversitesi, Matematik Mühendisliği


  Çoklu Filtreleme ile Mentorlarımızı Keşfet!

   Paydaşlarımızdan Mesajlar

  Bilim Kızı Projesi


  Başarı ile tamamladığımız 2021-2022 dönemi sonrasında Temmuz-Ağustos 2022 de açtığımız Bilim Kızı MENTİ-MENTOR-BURS çağrımız 1 Eylül 2022 itibari ile son bulacaktır. Temel bilimler lisans, yaşam bilimleri yüksek lisans ve doktora öğrencisi kız öğrencilerin MENTİ ve BURS çağrımıza, bilim kadını hocalarımızın MENTOR çağrımıza katılmasını heyecanla beklediğimizi bildiririz.

  Detaylı bilgi için buraya tıklayınız


  UP School

  UP School ve Akbank işbirliğiyle hazırlanan .Net Development Programı başlıyor! 12 haftada pratiğe dayalı teknik eğitimler ile .Net Development alanındaki kariyerine hazır hale geleceksin. Konu anlatım videoları ve canlı kodlama derslerinden oluşan programda teorik derslerinin yanı sıra sektör liderlerininin deneyim ve tavsiyelerini dinleme fırsatları bulacaksın. Program sonunda başarılı mezunlar AKBANK'ta çalışma fırsatını yakalayacak!

  Detaylı bilgi için buraya tıklayınız


  UNDP

  STEM4ALL lansmanı: The virtual launch event of the STEM4ALL platform for gender equality in STEM on 23 August from 14.00 – 15.15 Istanbul time (13.00 to 14.15 CET). (The event will be in Russian and English) UNDP and UNICEF have co-created the regional platform with women, girls, educators, STEM leaders, and diverse stakeholders committed to increasing resources, networks, and opportunities for women and girls in STEM. The Regional Directors of both agencies will together open the event.

  For registration click here

  Haziran Ayında Aramıza Yeni Katılan Kurumlar 

  • Abdülkadir Özcan A.Ş (AKO Grup)
  • Teknolojide Kadın Derneği

  Tüm program paydaşlarımıza ve kurucu destekçilerimize liderlikleri için teşekkür ederiz.

   

  Yorum

  Zaten Hesabınız Varsa Buradan Oturum Açın
  Henüz bir yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun
  © 2024 BinYaprak. Tüm Hakları Saklıdır.
  Bir TurkishWIN girişimidir.