Milyon Kadına Mentor Hareketi Kasım Ayı Gelişmeleri

  Milyon Kadına Mentor Hareketi Kasım Ayı Gelişmeleri

  Milyon Kadına Mentor hareketinde Kasım ayında seni nelerin beklediğini öğrenmek için bu yazıyı okuyabilirsin.


  Milyon Kadına Mentor Ailemiz,

  Kasım ayına hızlı girdik!

  #BirlikteGüçlüyüz mottosuyla yola çıktığımız ekosistemimizle bu ay bir araya geldik. Program ve deneyimlerini bizlerle paylaşan hayal ortaklarımıza çok teşekkür ederiz. Sedefteki İnciler Programı'nı Faydasıçok Vakfı Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Gülay Faydasıçok ve Bilim Ağacı Vakfı Mentorluk ve Burs Programı'nı Kurumsal İletişim Müdürü Özge Şahin Özgenç'den
  dinledik.

  Çevrimiçi İlham Buluşmalarımız ise hızla devam ediyor! 29 Kasım saat 15:00'de Milyon Kadına Mentor Kurucu Destekçilerimizden Azelis Türkiye Ailemiz ile birlikte olacağız! Konuşmacılarımız sevgili Çağla Tanrıverdi - İnsan Kaynakları Direktörü ve Yusuf Mutlu - Satış Müdürü (Gıda & Beslenme). Bu etkinlik kaçmaz.

  24 Kasım'da Bilişim Zirvesi'ndeyiz! Fişekhane'ye gelen herkesi standımıza bekliyoruz.

  İlhamla,

  Milyon Kadına Mentor Ekibi

   Yaklaşan Etkinlikler

   18 Kasım | 12:00

  Program Tanıtım Toplantısı


  Her Cuma saat 12:00'de birlikteyiz! Milyon Kadına Mentor programı hakkında aklınıza takılan her konuda bilgiyi bu toplantıda alabilirsiniz. Kurumlar, STKlar, paydaşlar, ilgili mentor ve mentiler, sizleri bekliyoruz.

  Katılmak İçin Buraya Tıklayın!

  21 Kasım | 12:00

  Mentorluk Eğitimi


  EMCC Türkiye işbirliğinde gerçekleştirdiğimiz eğitimimizde konuşmacımız Selin Üstüner Ertuğ, Evolve Liderlik ve Koçluk İş Ortağı, Mentorluk ve Akreditasyon Çalışma Grubu Lideri, TurkishWIN Milyon Kadına Mentor Program Danışmanı.

  Katılmak İçin Buraya Tıklayın!

  29 Kasım | 15:00

  Milyon Kadına Mentor İlham Verenler: Azelis Türkiye


  Bu etkinlikte Milyon Kadına Mentor Kurucu Destekçilerimizden Azelis Türkiye Ailemiz ile birlikte olacağız! Konuşmacılarımız sevgili Çağla Tanrıverdi - İnsan Kaynakları Direktörü ve Yusuf Mutlu - Satış Müdürü (Gıda & Beslenme). Siz de geleceğinizi nasıl şekillendireceğiniz üzerine kafa yoruyor, kimya sektöründe çalışmanın nasıl olduğunu merak ediyor ve kendinize bir yol haritası çıkarmaya çalışıyorsanız bu etkinliği kaçırmayın!

  Katılmak İçin Buraya Tıklayın!

  ‍‍‍‍2 Aralık | 12:00

  Program Tanıtım Toplantısı


  Her Cuma saat 12:00'de birlikteyiz! Milyon Kadına Mentor programı hakkında aklınıza takılan her konuda bilgiyi bu toplantıda alabilirsiniz. Kurumlar, STKlar, paydaşlar, ilgili mentor ve mentiler, sizleri bekliyoruz

  Katılmak İçin Buraya Tıklayın!


  Sizden Gelen Mentorlarımız 

  "Mentimle tanıştığımızda yoğun bir iş arayışı sürecindeydi. Bu süreçte sık iletişim kurduk. İşe başladıktan sonra (2-3 hafta gibi) mentimden görüşme talebi henüz gelmedi. Görüşme talepleri için mentilerimizin tetikleyici olması gerektiğini bildiğimden bir girişimde bulunmamayı doğru buluyorum."

  – Beril Akaydın, Senior Internal Control & Process Development Specialist


  Sizden Gelen Mentilerimiz

  "Mentorumla görüşmelerim gayet iyi gitmekte. Özgüvenimin güçlendiğini hissediyorum ve bana karşı mentorumun desteklerini hissedebiliyorum. Aynı zamanda merak ettiğim konular hakkında detaylıca bilgiler öğrenmekteyim. Tedarik zincirine dair sorduğum sorular ile birlikte ise merak ettiklerimin yanıtını çok etkili bir şekilde almaktayım."

  – Mehtap Saatçi, Abdullah Gül Üniversitesi, Endüstri Mühendisliği


  Çoklu Filtreleme ile Mentorlarımızı Keşfet

   Paydaşlarımızdan Mesajlar

  Bilim Kızı Projesi | BIOINNOVATION hackathon

  Bilim Kızı projelerimizin başarılı kızlarından Beyza Turgut Türkiye'nin ilk ve TEK BIOINNOVATION hackathon'unu 21-23 Kasım'da Ankara'da 11 Üniversitenin bilimsel girişimci gençlerleri ile 50 saat süren maratonu sonrası başarı ile gerçekleştirdi.

  Detaylı bilgi için buraya tıklayınız
  Türkiye Bilişim Derneği | 16. İstanbul Bilişim Kongresi "Sürdürülebilir Teknolojiler Çağı, Kendi Kaynağını Üretebilen Toplum"

  Türkiye Bilişim Derneği İstanbul Şubesi tarafından düzenlenen 16. İstanbul Bilişim Kongremiz bu sene 29 Kasım 2022 tarihinde Bahçeşehir Üniversitesi'nde yapılacaktır. Temamız "Sürdürülebilir Teknolojiler Çağı, Kendi Kaynağını Üretebilen Toplum".

  Her sene vizyoner ve fark yaratan bir temayla düzenlediğimiz ve bir marka olan İstanbul Bilişim Kongremiz yoğun ilgi ile beklenmektedir. Kongremizde amacımız dünyada yaşanan hızlı gelişmeler çerçevesinde son teknolojik gelişmeleri anlatmak, Sürdürülebilir Teknolojilerin ve Kendi Kaynağını Üretebilen Toplumun önemini vurgulayarak Ülkemizdeki ve Dünyadaki yerini anlatarak farkındalık yaratmak . Değişen ve değişmek zorunda olan iş, ticaret ve yaşam stillerini, Sürdürülebilir Teknolojilerin akıllı şehirlere, KOBİ'lere ticarete, topluma etkisini anlatarak ülke ekonomisine katkı sağlayarak geleceğe ışık tutmaktır.

  Detaylı bilgi için buraya tıklayınız  Bilim Ağacı Vakfı | Mentorluk Programı Yeni Döneminde Yeni Gönüllü Mentorlarını Arıyor

  Bilim Ağacı Vakfı Mentorluk Programı, Ankara'daki üniversitelerde eğitim ve öğrenim gören bireylerin eğitim süreçlerinde desteklemeye, kariyer planlamalarına ve iş hayatına yönelik ihtiyaç duyacakları bilgi, deneyim ve kaynaklarla buluşturmaya yönelik bir programdır. Vakfın burs ve eğitime katkı sisteminin önemli bir unsuru olan programda bireylere akademik ve profesyonel yaşamlarında hedeflerine ulaşma, kişisel gelişimleri aracılığıyla etki yaratma ve iş hayatına hazırlanma amaçlarını gerçekleştirmeleri için üç alanda yetkinlik kazandırılması hedeflenmektedir.

  2022-2023 Akademik döneminde Bilgisayar Mühendisliği, Elektrik-Elektronik Mühendisliği, Endüstri Mühendisliği, Tıp Fakültesi, Hukuk, Psikoloji ve Eğitim Bilimleri alanlarında öğrenim gören bursiyerlerimize rehberlik edebilecek onların kişisel, sosyal ve akademik gelişimlerine katkı sağlamak isteyen gönüllü mentorlarımızı arıyoruz. Siz de birbirinden pırıl pırıl bursiyerlerimize rehberlik etmek isterseniz bizimle iletişime geçebilirsiniz.

  Detaylı bilgi için buraya tıklayınız


   Ekim Ayında Aramıza Yeni Katılan Kurumlar

  • Türk Tuborg A.Ş.
  • Petlas
  • Hero Gıda
  • Türk Eğitim Vakfı


   Tüm program paydaşlarımıza ve kurucu destekçilerimize liderlikleri için teşekkür ederiz.

   

  Yorum

  Zaten Hesabınız Varsa Buradan Oturum Açın
  Henüz bir yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun
  © 2024 BinYaprak. Tüm Hakları Saklıdır.
  Bir TurkishWIN girişimidir.